|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۲۶

رئال مادرید در فینال رقابت های جام باشگاه های جهان کاشیما را شکست داد و قهرمان این رقابت‌ ها شد.

به گزارش امید نیوز و به نقل از ایسنا، دیدار نهایی جام جهانی باشگاه ها عصر امروز بین دو تیم رئال مادرید و کاشیما در ژاپن برگزار شد.

رئال مادرید از ابتدا تهاجمی بازی را شروع و خیلی زود به گل دست پیدا کرد. ضربه لوکا مودریچ را سوگاهاتا دروازه بان کاشیما دفع کرد و توپ به کریم بنزما رسید. مهاجم فرانسوی توانست به راحتی در دقیقه ۹ گل نخست بازی را به ثمر برساند

در اواخر نیمه اما تیم ژاپنی به تلاش های خود ادامه داد و در نهایت به گل دست پیدا کرد. گاکو شیباساکی در دقیقه ۴۴ بازی دروازه مادرید را باز کرد تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

نمایش ضعیف دارنده توپ طلای امسال در نیمه نخست قابل توجه بود.

در نیمه دوم در حالی که انتظار می رفت مادرید به گل دوم برسد، کاشیما گل پیروزی را به ثمر رساند. شیباساکی در دقیقه ۵۲ برای دومین بار دروازه رئال تحت هدایت زین الدین زیدان را باز کرد.

سفیدپوشان که از نتیجه رقم خورده متعجب بودند خیلی زود بازی را به تساوی رساندند. بازیکنان کاشیما روی لوکاس واسکس در محوطه جریمه خطا کردند و داور نقطه پنالتی را نشان داد. رونالدو پشت ضربه ایستاد و آن را تبدیل به گل کرد.

مادریدی ها در ادامه بازهم فرصت گلزنی داشتند اما به گل تبدیل نشد. در دقایق پایانی کاشیما چند بار دروازه سفیدپوشان را لرزاند اما بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید و در وقت های اضافه دنبال شد.

در وقت های اضافه، مادریدی ها گل سوم خود را به ثمر رساندند. رونالدو با پاس زیبای بنزما در موقعیت خوبی قرار گرفت و دروازه کاشیما را باز کرد تا با سه گل بهترین گلزن این رقابت ها شود.

در ادامه ضربه بازیکنان کاشیما به تیرک دروازه برخورد کرد. رونالدو دوباره با پاس تونی کروس گلزنی کرد و توانست در این بازی هت تریک کند تا نیمه نخست وقت های اضافه های چها بر دو به پایان برسد. در نیمه دوم رونالدو تعویض شد و توپی از خط دروزاه ها عبور نکرد.

به این ترتیب رئال مادرید فاتح جام باشگاه های جهان در سال ۲۰۱۶ شد.

ارسال نظر