|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۴۷

کلوپ که حالا در لیورپول و فوتبال انگلیس جاافتاده رویاهای زیادی را در سر می پروراندتا بالیورپول تاریخ ساز شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، در آخرین و حساس‌ترین دیدار هفته هفدهم لیگ برتر جزیره از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه دربی مرسی ساید بین لیورپول و اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک برگزار شد.

لیورپول برای بازگشت به رده دوم نیاز مبرمی به پیروزی داشت و اورتون دوست نداشت در خانه مغلوب لک لک ها شود در نهایت هر دوتیم در یک بازی خشن و پر برخورد تا دقیقه ۹۴ با تساوی بازی را دنبال کردند اما در نهایت شاگردان کلوپ با گل دقیقه ۹۴ مانه دوباره به مکان دوم جدول بازگشتند.

تک گل بازی در دقیقه ۹۴ توسط مانه برای لیورپول به ثمر رسید.

داوردر این بازی خشن و پر برخورد تنها به ۴ بازیکن کارت زرد نشان داد.

در نیمه اول لیورپول با انگیزه بیشتری میل به رسیدن به گل داشت و اورتون با کنترل خط هافبک حریف سعی در کنترل بازی و استفاده از ضد حملات داشت. با آغاز نیمه دوم شاگردان کلوپ بازهم میدان‌داری کردند و صاحب توپ و میدان بودند و اورتون با توپ ها بلند و اتکا به قدرت بدنی و ضربات سر لوکاکو عزم دروازه لک لک ها را داشت.

هر دو تیم با پیروزی در بازی قبل پا به میدان گذاشته بودند. لیورپول با ۳ گل از سد میدلزبورو گذشته بود و اورتون با غلبه بر آرسنال راهی بازی دربی شده بود. نکته جالب بازی اعلام ۸ دقیقه وقت تلف شده در بازی بود.

در جدول لیگ جزیره لیورپول با ۳۷ امتیاز در مکان دوم و اورتون با ۲۳ امتیاز نهم است. لیورپول که حسرت ۲۳ سال ناکامی در قهرمانی لیگ جزیره را یدک می کشد خیلی امیدوار است که باکلوپ واتکا به بازیکنانی مثل لالاناو اوریگی بتواند در این فصل متفاوت ظاهر شود وعنوان قهرمانی را کسب کند اما لیگ جزیره واقعا سخت ترین وجذاب ترین لیگ دنیاست و رقابت برای قهرمانی فشرده است وشاگردان کلوپ برای رسیدن به این مهم باید تالحظه آخر مثل همین بازی بجنگند.

ارسال نظر