|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۵۵

علیرضا منصوریان و علی دایی که سال هادر کنار هم در تیم ملی بازی کردند حالا رابطه خصمانه ای با هم پیدا کردند.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش سه "، علی دایی، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از کسب پیروزی برابر استقلال با حضور در نشست خبری درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

ارزیابی از بازی؟
یک خسته نباشید به بازیکنانم می گویم. لازم می دانم این برد را به خانواده آقای غلامپور تقدیم کنم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد تا قهرمان حذفی شویم. همانطور که گفته بودم فقط برای برد به زمین آمدیم. در کل بازی موقعیت های گل ما چند برابر استقلال بود ولی متاسفانه آقای خورشیدی با وجود جرات بالایش در اول بازی، ۱۲۰ دقیقه علیه ما سوت زد و خیلی راحت هم آقای دانشگر را اخراج کرد تا تیم من برای بازی بعدی قلع و قمع شود.

فحاشی استقلالی ها؟
این همه به من فحش دادند. هرچه گفتند با وجود احترام به هواداران مودب استقلال، هرچه گفتند به مادر و خواهر خودشان گفتند. دوران آرسن لوپن بازی ها، تمام شده که عده ای را بفرستید که مثلا به من فحش ندهند. با وجدان تیمتان را هدایت کنید. آنقدر شو بازی نکنید. منصوریان آنقدر با داور کلنجار رفت تا بازیکن من اخراج شد. این ها تقصیر کمیته انضباطی است. وقتی که می روند آدم درجه سه را محروم می کنند همین می شود. نمی شود که همه دست و پا بسته به جلوی استقلال بیایند. شما نگاه کنید، ما باید در ۹۰ دقیقه سه چهار تا گل می زدیم. گل آفساید به ما زدند. ولی تلویزیون جمهوری اسلامی که باید اسلامی باشد فقط صحنه وارد شدن توپ به گل را نشان داد. آقای میرزایی اگر قرار است فقط این دو تیم موفق باشند، چرا لیگ را برگزار می کنند؟ الان اگر تیم من بر نمی گشت به بازی، اوت شده بودیم. بعد می گفتند استقلال برده و نمی گفتند چطور برده. شما نگاه کنید هر دو نیمه را و متوجه می شوید که ما خیلی بهتر بازی کردیم. دو سه هفته قبلش درباره تختی حرف زدند. اگر زمین بد بود که برزای نمی توانست به این شکل به ما گل بزند. اگر دقت می کردیم، می شد با استقلال ۴-۵ گل ببریم.

نقش لیدرها در فحاشی به دایی؟
من به دیگران اجازه نمی دهم به فضای من نزدیک شوند. چرا باید لیدرها در باشگاه ها تصمیم بگیرند. اینها درد فوتبال است که ماجرای پایه استقلال را می شنویم و اتفاقی نمی افتد. به نظر من فدراسیون باید آنقدر مستقل کار کند که اجازه ورود کسی به فوتبال را ندهد.

ارسال نظر