|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۶۹

علی رضا منصوریان با ناراحتی به تمرین استقلال آمد و بعد از صحبت هایی با برخی از بازیکنان استقلال فقط نظاره گر تمرین استقلالی ها از کنار زمین بود.

به گزارش امید نیوز به نقل از " ورزش سه "، اولین تمرین آبی ها بعد از شکست برابر نفت تهران و حذف از جام حذفی در حالی در حال برگزاری است که علیرضا منصوریان با لباس شخصی در تمرین این تیم حاضر شده و دخالتی در تمرینات آبی ها ندارد.

او در ابتدای تمرین با چهره ای ناراحت با بازیکنانی که روز گذشته در ترکیب استقلال به میدان رفته بودند صحبت کرد و بعد از آن در گوشه ای از زمین نظاره گر تمرین استقلالی ها بود. البته در این بین منصوریان چند دقیقه هم با بهتاش فریبا مدیر فنی استقلال صحبت و در مورد بازی روز گذشته با او بحثو تبادل نظر کرد.

امروز بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفته بودند زیر نظر استیون جونز ریکاوری کردند و سایر بازیکنان زیر نظر محمد خرمگاه تمرینات تاکتیکی خود را انجام دادند.

حالا باید دید تا علی رضا منصوریان تا کی به این روند ادامه خواهد داد و آیا این رفتار فقط امروز اجرا میشود یا ناراحتی خود را از بازیکنان تیمش تا بازی بعدی این تیم مقابل شاگردان ویسی که بازی سخت و مهمی هم خواهد بود، ادامه خواهد داد.

و همچنین باید منتظر چگونگی واکنش بازیکنان تیم استقلال در برابر این رفتار سرمربی خود باشیم.

ارسال نظر