|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۷۰

پیش بازی بایرن مونیخ - لایپزیگ و گزارش و تحلیلی از وضعیت دو تیم در حال حاضر که رقابت تنگاتنگی با هم در بوندسلیگا دارند.

به گزارش امید نیوز به نقل از وبسایت نود، انتظارها به سر رسید و سرانجام لایپزیگ با بایرن مونیخ بازی خواهد. روز چهارشنبه از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران دو تیم در ورزشگاه آلیانتس آرنا مونیخ به مصاف هم خواهند رفت. قضاوت این بازی برعهده فلیکس تسوایر خواهد بود. آقای تسوایر ۳۵ ساله و اهل برلین هستند و شغل اصلی او مشاور املاک است.

وضعیت کلی دو تیم

بایرن مونیخ: ۴ برد در ۴ بازی آخر بوندس لیگا بار دیگر تیم آنچلوتی را به صدر جدول بوندس لیگا رساند. در آخرین بازی روز یکشنبه بایرن مونیخ به سختی در زمین دارمشتات به برتری ۱-۰ رسید. بایرن مونیخ هم اکنون با تفاضل گل بهتر نسبت به لایپزیگ در صدر جدول قرار گرفته و برای پایان سال ۲۰۱۶ با صدر نشینی بوندس لیگا باید در این بازی امتیاز کسب کند. آرین روبن و فیلیپ لام که در بازی قبلی نتوانستد بایرن مونیخ را همراهی کنند طبق گفته آنچلوتی می توانند در این بازی به میدان بروند. برای بازی مقابل لایپزیگ، آنچلوتی بواتنگ، کومان و گرین را در اختیار نخواهد داشت.

لایپزیگ: دیگر نمی توان لایپزیگ را یک شگفتی نامید. کیفیت بازی های این تیم و نتایجی که این تیم تا اینجای فصل کسب کرده گواه از یک تیم آینده دار و مصمم است. روز شنبه در یک بازی برتر موفق به شکست دادن هرتا برلین شدند و عزم خود برای تعقیب بایرن مونیخ را نشان دادند. از چند سال قبل و بر سر زبان افتادن اسم آر بی لایپزیگ همیشه صحبت از تبدیل شدن آن ها به رقیب بایرن مونیخ مطرح بوده و اگر چه برای رقیب خواندن آن ها کمی زود است اما شواهد حاکی از جدی بودن عزم مدیران این باشگاه برای حضوری دائمی در سطوح بالای فوتبال آلمان و اروپا است. رالف هازن هوتل برای دیدار مقابل بایرن مونیخ چند غایب مهم از جمله کوین کومپر، هالستنبرگ و نبی کیتا خواهد داشت. در این بین وضعیت کیتا هنوز مشخص نیست.

باید دید چه نتیجه ای در این دیدار بسیار مهم رخ خواهد داد و این بازی یک بازی حساس و بسیار مهم برای هر دو تیم هست، مخصوصا بایرن مونیخ و کارلو آنجلوتی و یک بازی ۶ امتیازی که حتی شاید آنجلوتی را به بحران بکشاند و از او انتقاد هایی به بار آورد اگر نتواند نتیجه مطلوبی بدست آورد و اگر لایپزیگ این بازی را ببرد، میتواند خود را بیشتر از گذشته در رسانه ها و جامعه فوتبالی مطرح کند و به عنوان رقیبی بسیار جدی برای بایرن مونیخ مطرح شود بر خلاف تیم دورتموند که نتایج بسیار ضعیفی در بوندسلیگا کسب میکند و دیگر نمیتوان دورتموند را درحد یک رقیب برای بایرن دانست.

ارسال نظر