|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۷۲

گزارشی از بازی و حاشیه های دیدار گسترش فولاد و ذوب آهن اصفهان در تبریز در رقابت های جام حذفی که حساسیت بسیار بالایی دارد.

به گزارش امید نیوز به نقل از کاپ، تیمهای گسترش فولاد تبریز و ذوب آهن اصفهان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی به دیدار هم رفتند که حاشیه های این مسابقه به قرار زیر است.
*سرمای هوا در تبریز به حدی است که مربیان دو تیم و همچنین بازیکنان به شدت خود را پوشانده اند.
*با اینکه فراز کمالوند خواسته بود تا هواداران تراکتور و ماشین سازی برای تشویق گسترش به ورزشگاه بیایند اما استقبال خوبی از این مسابقه نشده است.
*سرمای هوا روی کیفیت بازی هم تاثیر گذاشته است. هر دو تیم بزای محتاطانه و درگیرانه ای را انجام می دهند.
*دور تا دور میدان سرشار از برف است با این حال مسئولان باشگاه گسترش فولاد و ورزشگاه بنیان دیزل زمین را به خوبی برای این بازی آماده کرده اند و به جرئت می توان گفت که کیفیت زمین چمن بنیان دیزل با کیفیت ورزشگاه آزادی می تواند برابری کند.
*به دنبال چند سوت اشتباه از طرف بیژن حیدری، فراز کمالوند در چند نوبت نسبت به قضاوت او اعتراض کرد.
*با وجود اینکه این بازی برای فوتبال تبریز و باشگاه تراکتورسازی نیز اهمیت دارد اما با این حال تعداد تماشاگران کمتری استقبال کرده اند.
*محسن سیدی بازیکن نیمکت نشین تیم گسترش فولاد در این بازی از دقیقه ۳۰ و به دستور فراز کمالوند خود را آماده ورود به زمین می کند.
*حسن آذرنیا به دنبال اعتراضات فراز کمالوند با داور چهارم و ناظر مسابقه صحبت کرد.
*فراز کمالوند و مجتبی حسینی هر دو ایتساده در کنار خط تیم خود را هدایت می کنند.
*تماشاگران در چند صحنه نسبت به قضاوت بیژن حیدری به شدت معترض شدند.
*سیزده عکاس و خبرنگار پشت دروازه تیم ذوب آهن مستقر شده اند و هیچ خبرنگار و عکاسی پشت دروازه گسترش نیست.
*داریوش شجاعیان تنها بازیکن اخطاری این بازی است که در دقیقه ۲۷ از داور مسابقه کارت زرد گرفت.
*برودت هوا به حدی است که نیمکت نشینان گسترش فولاد و ذوب آهن و گسترش به صورت ایستاده بازی را تماشا می کنند. تماشاگران حاضر در ورزشگاه هم به صورت ایستاده نظاره گر مسابقه هستند. تعدادی از تماشاگران با پتو خود را پوشانده اند.

حال باید دید که نتیجه این بازی حساس چه خواهد شد و کدام تیم است که باید در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف تراکتور سازی تبریز برود و از طرفی گسترش فولاد تبریز از امتیاز میزبانی برخوردار است و ذوب آهن اصفهان هم که در بازی قبلی خود در لیگ پرسپولیس را شکست داده است با روحیه بسیار بالا به این دیدار آمده تا گسترش فولاد را از سر راه خود بردارد و در نیمه نهایی به مصاف تراکتور سازی تبریز برود و میخواهد تا قهرمانی سال گذشته خود را در جام حذفی تکرار کند.

ارسال نظر