|
|
کدخبر: ۱۷۸۳۶۷

دیشب و از سری مسابقات لالیگا در هفته هجدهم دو تیم سویا و رئال مادرید در بازی بسیار حساسی به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، دیشب دو تیم سویا و رئال مادرید در ورزشگاه خانگی سویا و در چهارچوب رقابت های لالیگا در هفته هجدهم به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این تیم سویا بود که نهایت استفاده را از اشتباهات بازیکنان رئال مادرید برد و با نتیجه ۲ بر ۱ از سد رئال مادرید گذشت.

این بازی در شرایطی برگزار شد که تیم سویا در دو مسابقه قبلی خود در جام حذفی مقابل رئال مادرید یک تساوی و یک شکست را پذیرفته بود و از جام حذفی توسط رئال مادرید حذف شده بود و هم انگیزه انتقام حذف از جام حذفی را داشت و هم میتوانست با پیروزی مقابل رئال مادرید به یک امتیازی این تیم در صدر جدول برسد و از رده سوم به رده دوم صعود کند.

زیدان هم که میدانست بازی سختی مقابل یاران سامپائولی دارد از همان ابتدای بازی تیمش را با ترکیب دفاعی سه پنج دو به زمین فرستاد و تنها از دو مهاجم یعنی رونالدو و بنزما استفاده میکرد.

در این بازی دو تیم حملاتی به روی دروازه یکدیگر ایجاد میکردند و هر دو تیم محتاط بازی میکردند و بر خلاف دو بازی قبلی هر دو تیم در این بازی در نیمه اول هیچ گلی به ثمر نرساندند.

در نیمه دوم و در دقیقه ۶۴ روی یک فرار عالی کارواخال از دروازبان تیم حریف برای تیمش پنالتی گرفت و کرستیانو رونالدو هم با ضربه ای زیبا به گوشه دروازه اولین گل بازی را به ثمر رساند و رئال مادرید را ۱ بر ۰ پیش انداخت.

بعد از گل رئال مادرید هر چه بازی به انتهایش نزدیک میشد، سویا حملات خود را به روی دروازه رئال مادرید بیشتر میکرد و بازیکنان رئال مادرید تقریبا هر ۱۱ نفرشان زمانی که سویا حمله میکرد، دفاع میکردند.

تا اینکه روی خطای مارسلو تیم سویا به یک ضربه آزاد دستیافت و روی ارسال همین ضربه آزاد بود که سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید در دقیقه ۸۵ به اشتباه دروازه خودشان را گشود و اینبار به جای نجات رئال از شکست، تیم سویا را از شکست نجات داد!!

اما این پایان کار نبود و دقیقه ۹۲ روی اشتباه کریم بنزما بازیکنان سویا صاحب توپ شدند و اینبار استفان یووتیچ از پشت محوطه جریمه با شوتی زیبا برای بار دوم دروازه رئال مادرید را باز کرد تا رکورد شکست ناپذیری رئال مادرید با سرمربی گری زین الدین زیدان را بعد از ۴۰ بازی خاتمه دهد.

تیم سویا با این برد توانست تا با ۳۹ امتیاز در رده دوم قرار بگیرد و به یک امتیازی رئال مادرید برسد.

رئال مادرید هم با این شکست با ۴۰ امتیاز و با یک بازی کمتر همچنان در صدر جدول قرار دارد.

ارسال نظر