|
|
کدخبر: ۱۷۸۳۶۹

ساعاتی پیش دو تیم استقلال تهران و استقلال خوزستان در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی در هفته هفدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، ساعاتی قبل دو تیم هم نام استقلال تهران و استقلال خوزستان در هفده هفدهم لیگ برتر به مصاف یک دیگر رفتند و در نهایت این تیم خوزستانی که توانست مانند بازی رفت باز هم هم نام تهرانی خود را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد.

در نیمه نخست دو تیم موقعیت هایی روی دروازه یک دیگر ایجاد کردند که با واکنش های خوب دو دروازبان دو تیم یعنی وحید شیخ ویسی و سید حسین حسینی رو به رو شدند.

البته آلویس نانگ در نیمه اول گلی به ثمر رساند که کمک داور در تصمیمی بحثبرانگیز آن را آفساید اعلام کرد و گل را مردود شمرد.

در نیمه دوم با اینکه استقلال تهران سعی داشت به دروازه استقلال خوزستان نزدیک و هر چه زود تر به گل برسد اما شرایط جور دیگری پیش رفت و در دقیقه ۶۸ حسن بیت سعید روی یک ضربه ایستگاهی گلی بسیار زیبا به ثمر رساند و اولین گل خورده استقلال روی ضربه ایستگاهی را به ثمر رساند.

در ادامه بازیکنان استقلال تهران که چیزی برای از دست دادن نداشتند سر و پا حمله شدند ولی باز هم روی یک ضد حمله غافلگیر شدند و اینبار علی اصغر عاشوری بازیکن تعویضی استقلال خوزستان گل دوم را برای برای استقلال خوزستان به ثمر رساند.

بازیکنان استقلال در این بازی موقعیت های زیادی را به هدر دادند و در بعضی صحنه ها هم شیخ ویسی مانع گل زدن بازیکنان استقلال میشد تا اینکه بالاخره کاوه رضایی در دقیقه ۸۷ توانست تا فاصله را به حداقل رساند.

تیم استقلال در دقایق وقت اضافی نیز یک گل دیگر توسط علی قربانی به ثمر رساند که این گل را کمک داور بازی در تصمیمی صحیح آفساید اعلام کرد.

استقلال تهران با این باخت با ۲۵ امتیاز موقتا در رتبه پنجم قرار دارد و حتی ممکن است ک تا آخر این هفته تا رتبه هشتم نیز سقوط کند و باید دید که استقلال تهران با خرید های جدیدش میتواند خود را از این عملکرد های مثبت و منفی نجات دهد یا شرایط به همین منوال ادامه دارد؟

تیم استقلال خوزستان نیزبا این برد با ۲۱ امتیاز موقتا تا رتبه دهم صعود کرد.

ارسال نظر