|
|
کدخبر: ۱۷۸۴۰۰

ساعاتی قبل دو تیم نفت آبادان و استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر و در بازی ای جذاب به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش گروه ورزشی امید نیوز، ساعاتی قبل دو تیم نفت آبادان و استقلال تهران در ورزشگاه اختصاصی نفت آبادان به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت تیم استقلال توانست با بازی زیبای جوانان خود این بازی را با نتیجه ۳ بر ۰ به سود خود به پایان برساند.

از نکات جالب توجه این بازی بازگشت سید مهدی رحمتی به درون دروازه استقلال بود و او توانست در سه صحنه واکنش های خوبی از خود به نمایش بگذارد.

از اتفاقات زیبای قبل از این دیدار هم ادای احترام و اهدای گل بازیکنان و کادر فنی هر دو تیم به آتش نشانان بود.

استقلال تهران این بازی را هجومی آغاز کرد و تیم صنعت نفت آبادان هم از همان ابتدا بازی ضعیفی از خود ارائه میداد و در کل ۹۰ دقیقه هم فقط سه بار موقعیت خطرناک به روی دروازه استقلال ایجاد کرد که در آن سه بار هم مهدی رحمتی مانع فروریختن دروازه اش شد.

گل اول استقلال توسط مجتبی حق دوست با ضربه ای زیبا توپ را روانه دروازه هوری کرد، در دقیقه ۳۰ به ثمر رسید.

گل دوم و سوم استقلال را نیز به ترتیب برزای و مجید حسینی در دقایق ۵۶ و ۶۲ به ثمر رساندند.

این برتری بهترین برد استقلال با سرمربی گری علی رضا منصوریان بود و اولین باخت تیم صنعت نفت آبادان با سرمربی گری فیروز کریمی و ششمین باخت نفت آبادان به استقلال و همچنین بدترین باخت این تیم در آبادان به استقلال بود.

از نکات زشت و زننده این بازی رفتار طرفداران صنعت نفت آبادان بود که بعد از خوردن گل سوم نارنجکی دست ساز بین جایگاه خوشحالی بازیکنان استقلال و فیروز کریمی پرتاب کردند و همچنین هر چیزی که دستشان می آمد به سمت نیمکت هر دو تیم می انداختند که منصوریان با لبخند و فیروز کریمی با تعجب به سکو ها نگاه میکرد و همچنین دروازبان تیم خود حسن هوری را نه تنها هو میکردند بلکه با شعار هایی خواستار تعویض و اخراج او از نفت آبادان بودند.

استقلال تهران با این برد با ۲۸ امتیاز موقتا تا رتبه چهارم جدول صعود کرد و باید دید با اضافه شدن جبارف وآندرانیک تیموریانبه استقلال این تیم تا چه حد میتواند به همین روند خوب خود ادامه دهد و دیگر مثل گذشته به اصطلاح زوج و فرد یا همان بد و خوب در چند هفته عمل نکند.

نفت آبادان نیز با این باخت سنگین با ۲۰ امتیاز فعلا در رده یازدهم قرار دارد.

ارسال نظر