|
|
کدخبر: ۱۷۸۷۴۱

هفته ۲۳ لیگ برتر ایران

عدم حضور کاوه رضایی و سوپرایز باشگاه سیاه جامگان برای هوادارانش بازی پیش روی استقلال را دشوار کرد.

به گزارش امید نیوز و به نقل کاپ _ باشگاه سیاه جامگان برنامه ویژه ای را برای هوادارانش در بازی با استقلال تدارک دیده است.
با تصمیم کادر فنی استقلال، کاوه رضایی که پس از بازی استقلال مقابل التعاون در سوگ مادر بزرگ خود عزادار شد، در بازی آبی پوشان در برابر سیاه جامگان استراحت خواهد کرد.
وی امروز در تمرین استقلال حضور نداشت.
* همچنین باشگاه سیاه جامگان به هواداران خود اعلام کرد در صورت حضور در کاروان حامیان این باشگاه برای حضور در ورزشگاه آزادی علاوه بر رایگان بودن رفت و برگشت به تهران، بلیت ورود به ورزشگاه نیز به صورت رایگان در اختیار هواداران این باشگاه قرار خواهد گرفت.

در صورت حضورنداشتن مهاجم کلیدی استقلال وهمچنین آمدن پرشور طرفداران سیاه جامگان به ورزشگاه آزادی شرایط دشواری برای تیم سوم جدول وجود دارد. این در حالی است که استقلال که در چند هفته ی اخیر نتایج خیلی خوبی برای هوادارانش بدست آورده و در ۸ بازی گذشته ی خود تنها ۱ بازی را باخته و بازیکنانش در نهایت آمادگی به سر میبرند. وجود این شرایط باعثبالا رفتن توقع هواداران استقلال شده و کار استقلال را از لحاظ روانی دشوار کرده و باید گفت این عوامل میتواند برافزایش هیجان این بازی موثر باشد.

ارسال نظر