|
|
کدخبر: ۱۷۸۸۷۵

طی چند روز گذشته استقلالی ها مبنی بر دلایل مالی از تمرین های تیم خود اعتصاب کردند اما امروز با انتشار پستی اینستاگرامی نوید بخش خبری خوب برای هواداران خود بودند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، طی چند روز گذشته استقلالی ها مبنی بر دلایل مالی از تمرین های تیم خود اعتصاب کردند. اما امروز آنها به صورت جمعی با انتشار پستی در اینستاگرام های خود تصمیم خود را مبنی بر بازگشت به تمرینات تا انجام بازی لوموکوتیو اعلام کردند و همچنین این را بیان کردند که در صورت عدم تحقق تصمیمات هیئت مدیره بعد از بازی لوکوتیو تصمیم جدیدی را اتخاذ خواهند کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:

به احترام میلیون ها هوادار استقلال و سرمربی عزیزمان، تا بازی دوشنبه در لیگ قهرمانان آسیا باتمام قدرت در تمرینات تیم شرکت کرده، وخود را آماده دیدار با لوکوموتیویو میکنیم.
امیدواریم مدیر عامل و هیئت مدیره باشگاه طبق قولی که دادند به تعهد خود عمل کنند و مشکلات را حل کنند و نیازی به تصمیمات جمعی و جدید نباشد. به امید حضور صد هزار نفری شما هوادارن در بازی روز دوشنبه.

حالا باید دید استقلال که بازی اخیرش را در مقابل سایپا بدون تمرین، با پیروزی به پایان رساند واین برد نشانه آمادگی بالای این تیم بود، بازی پیش رویش را با لوکوموتیو با تمرین با چه نتیجه ای به پایان میرساند.

ارسال نظر