|
|
کدخبر: ۱۷۹۱۲۳

شاید روزی کسی فکر نمیکرد که مسعود شجاعی انقد خوب باشد که در دیدار حساسی مثل بازی چین چرخاننده بازی شود و کاملا در این مسئله مسلط باشد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امروز بعد از بازیایرانو چین، مسعود شجاعی به عنوان برترین بازیکن میدان شناخته شد. شجاعی از سری بازیکنانی بود که واقعا نمایش کم نقصی در میدان داشت و به عنوان یک هافبک واقعی و اصلی که کاپیتان تیم هم است نقش خود را عالی اجرا میکرد. بازیکنی که با پاس های عرضی خود خوب بازی را باز کند، پاس های عمقی خوب برای مهاجمان بفرستد و همینطور بتواند با مهارت خود در میانه ی میدان بازی را کنترل کند، که مسعود شجاعی دقیقا همچنین بازیکنی برای ایران در مقابل تیم ملی چین بود.

شاید کمتر کسی فکر میکرد روزی مسعود شجاعی همچنین بازیکنی برای تیم ملی ایران شود زیرا که همیشه به بازی او انتقاد های فراوانی بود و خیلی ها اصلا او را در حد بازی کردن در تیم ملی ایران نمیدانستند، اما واقعا باید گفت عامل موفقیت چنین بازیکنی _ اول _ فردی مثل کی روش بود که او را به این حد رساند، در واقع کی روش چیزی میدانست که او را به تیم ملی دعوت میکرد واین اعتماد به این بازیکن و کار کردن بر روی بازی او همچنین بازیکن پخته ای ساخت، و دلیل _ دوم _ که مطرح است این میباشد که مسعود شجاعی به هر نحوی که شده تا الان خود را در این سن دراروپانگه داشته، که این هم برای کی روش اهمیت فراوانی دارد و هم به شدت او را در سطح فنی بالایی نگه داشته است.
اما در هر صورت که باشد مسعود شجاعی از بازیکنان خوب ایران محسوب میشود و به شدت برای ایران ارزشمند محسوب میشود و انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن میدان در بازی امروز کاملا درست بود.

ارسال نظر