|
|
کدخبر: ۱۷۹۲۶۹

تراکتور که در مقابل صبای قم متحمل شکست سنگینی شد بسیار بازی پر حاشیه ای را پشت سر گذاشت و بسیاری از بازیکنان و عوامل آن محروم شدند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز امید نیوز و به نقل از ورزش۳، چندی پیش حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:
در خصوص مسابقاتی که در روزهای ۱۶،۱۷ و ۱۸ فروردین ماه از سریرقابت‌های لیگ برتربرگزار شد منتظر هستیم تا گزارش‌ها از مقامات رسمی بازی‌‌ها به دست ما برسد و قطعا پس از بررسی، تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.

وی ادامه داد: اما با توجه به اطلاعاتی که اکنون از مسابقات انجام شده داریم، مخصوصا آن دسته از مسابقاتی که پخش تلویزیونی داشته است، حکایت از این دارد که تخلفاتی از ناحیه برخی از بازیکنان در داخل زمین و تخلفاتی کادر فنی برخی از تیم‌ها و حتی برخی از تخلفات از سوی تماشاگران رخ داده است. مخصوصا در مواردی هم کادر فنی تیم‌ها مصاحبه‌هایی که علیه داوری داشته‌اند که همه این‌ها به موقع بررسی خواهد شد.

رییس کمیته انضباطی در پایان گفت: در شرایطی که تمام لیگ‌های فوتبال ما اعم از لیگ برتر و غیره، به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شوند، انتظار ما این است که تمام عوامل تیم(مربیان و بازیکنان) به ضوابط و قوانین احترام بگذارند و از تماشاگران نیز درخواست داریم که بیشتر از قبل موازین قانونی را در روی سکوها رعایت کنند. مخصوصا در هفته‌هایی که باشگاه‌های ایرانی، مسابقات بزرگ آسیایی را میزبانی خواهند کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال گفته بود در پی تخلف جاسم کرار و به دلیل رفتار غیر ورزشی، این بازیکن طبق بند ۴ و ۵ ماده ۶۶ ایین نامه انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم شد. وی به ۴۰ میلیون ریال، طبق بند ۴(۲۰میلیون ریال) و بابت بند ۵ جمعا ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد سعید آقایی دیگر بازیکن تراکتورسازی تبریز به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان فصل و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رمضان نوری زاده، پزشک تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل فحاشی به داور در پایان مسابقه به یک جلسه محرومیت و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ارای فوق قطعی است. تیم تراکتور سازی نیز به دلیل تخلف تماشاگران و شکستن صندلی و فحاشی(مسبوق به سابقه) به ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

ارسال نظر