|
|
کدخبر: ۱۷۹۳۱۴

مصدومیت جابر انصاری در نیم فصل دوم باعثشد که او نتواند خوب، آنطور که باید و شاید در ترکیب استقلال خود را جا بیندازد و از طرفی بازی های خوب جوانان استقلال تا به الان او را تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، جابر انصاری در نقل و انتقالات فصل ۹۵ _ ۹۴ با عقد قرار دادی دو ساله به تیم استقلال تهران پیوست جابر در همان سال اول دراستقلالدر دو بازی رفت و برگشت در دربی موفق به گلزنی شد و به این ترتیب جایگاه ویژه ای در بین هواداران استقلال پیدا کرده است طوری که به او لقب جابر رفت و برگشت دادند، وی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل پانزدهم لیگ برتر بود، جابر از ویژه ترین بازیکنان دیدار های حساس استقلال بوده دو واقع بازیکنی بوده که همیشه با تکنیک و توانایی بازی های ترکیبی خود همیشه بازیکنی بوده که گره گشای بازی های استقلال بوده است.
او همچنین یک فصل و نیم در گسترش حاضر بود و بازی های فوق العاده ای در این تیم از خود به نمایش گذاشت. انصاری در مدت حضورش در گسترش فولاد در ۴۳ بازی ۲۰ گل به ثمر رساند و پس از آن به تیم استقلال پیوست تا یکی از مهره های کارآمد این تیم لقب گیرد.
اما در این فصل با اینکه فصل وا خوب شروع کرد با توجه به مصدومیتی که در میانه ی فصل گریبان او را گرفت نتوانست خوب به مانند نیم فصل اول و حتی سال پیش خود را در ترکیب استقلال خود را خوب جای اندازد و با توجه به برطرف شدن مصدومیتش هنوز نتوانسته به جای خود بازگردد علی قربانی توانسته با خیال آسوده به پیشرفت و بازی های خوب خود ادامه دهد.
با توجه به این شرایط احتمال پایان کار برای جابر انصاری در این فصل با توجه به مصدومیتش و ناکامی که در نیم فصل دوم داشته، احتمال پایان کارش در استقلال وجود دارد، همچنین او این فصل قرادادش با استقلال تمام میشود و گفته میشود شاید به تیم قبلی خود گسترش فولاد بازگردد.

ارسال نظر