|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۲۰

باشگاه بارسلونا اعلام کرده بود که نمی توان ثابت کرد حرکت نیمار خطاب به داور چهارم بوده است اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا این ادعا را رد کرد و محرومیت نیمار را کاهش نداد. البته بارسا می تواند برای کاهش این محرومیت، به دادگاه حکمیت ورزشی هم مراجعه کند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز و به نقل از ورزش۳،بارسابدون نیمار در فصل جاری ۱۱ بار به میدان رفته و نتایج این تیم چندان هم بد نبوده است: ۸ برد، ۲ تساوی و تنها یک باخت.
نیمار در شکست ۲-۰ بارسا مقابل مالاگا و در شرایطی که بازی ۱-۰ دنبال می شد، با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد و بارسا بدون وی نتوانست نتیجه را تغییر دهد. تنها باخت بارسا بدون نیمار نیز به باخت ماه گذشته این تیم در زمین دپورتیوو با نتیجه ۲-۱ بر می گردد.

در غیاب نیمار، آبی اناری ها برابر هرکولس(بازی رفت) و اتلتیکو در کوپا دل ری به تساوی ۱-۱ دست یافتند ولی بدون فوق ستاره برزیلی خود موفق به پیروزی در دو بازی رفت و برگشت سوپرکاپ اسپانیا برابر سویا، برتری بر بتیس، بیلبائو، اوساسونا و لاس پالماس در لالیگا، مونشن گلادباخ در لیگ قهرمانان و هرکولس در کوپا دل ری شده اند.

نیمار در شکست ۲-۰ بارسا مقابل مالاگا از بازی اخراج شد و به دلیل اینکه در هنگام خروج از زمین، به داور چهارم توهین کرد، با دو جلسه محرومیت اضافه روبرو شد.
باشگاهبارسلونااعلام کرده بود که نمی توان ثابت کرد حرکت نیمار خطاب به داور چهارم بوده است اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا این ادعا را رد کرد و محرومیت نیمار را کاهش نداد. البته بارسا می تواند برای کاهش این محرومیت، به دادگاه حکمیت ورزشی هم مراجعه کند.
بارسا چند شب پیش در دیدار مقابلیوونتوسدر لیگ قهرمانان با تساوی ۰-۰ متوقف شد و امیدهایش برای رسیدن به نیمه نهایی این رقابت ها از بین رفت.

این برای دومین فصل پیاپی است که بارسا در رسیدن به جمع ۴ تیم پایانی رقابت های چمپیونزلیگ ناکام می ماند.

اکنون آنها برای اینکه بتوانند امیدهای شان برای قهرمانی در لالیگا را حفظ کنند، باید در ال کلاسیکو به پیروزی برسند.

ارسال نظر