|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۳۷

نیمه نهایی fa cup

امروز چلسی توانست با ارائه یک بازی فوق العاده قشنگ و خوب تاتنهام را با نتیجه ۲ _ ۴ ببرد و کونته در اولین حضورش در لیگ انگلیس خود را به یک جام دیگر برای شاد کردن هوادران و افزایش محبوبیت خود در بین آنها کمک کند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امشب از ساعت ۲۰:۴۵ دوتا از بهترین و با ثبات ترین تیم های این فصل لیگ جزیره در مرحله نیمه نهایی fa cup به مصاف هم میرفتند؛ پوچتینو سرمربی تاتنهام که شانش خیلی کمی برای کسب قهرمانی لیگ داشت تمام تلاش خودش را میکرد تا با شکست چلسی یه قدم دیگر به تصاحب اف ای کاپ نزدیک شود.
تیم یکدست و جوان تاتنهام این فصل هم با کم ترین خرج نسبت به رقبا نتایج نسبتا خوبی گرفته اما متاسفانه یا خوشبختانه، این عملکرد خوب زیر سایه عملکرد فوق العاده چلسی قرار گرفته و خیلی به چشم نمیاید، آنها مانند چند سال اخیر در بین چهار تیم برتر قرار دارند و نشان دادند تیم سر سختی هستند، پس امشب خود آنتونیو کنته هم میدانست که کار دشواری برای عبور از آنها دارد زیرا که تاتنهام در فرمی استثنایی قرار دارد و در ۵ بازی اخیرش به پیروزی رسیده و بسیار آماده نشان داده است. در دیگر سو چلسی در ۵ بازی اخیرش ۳ پیروزی و ۲ شکست کسب کرده و روند خوبی را طی نکرده است. همین دو شکست باعثلغزش آنها در جدول و کاهش اختلاف امتیازات شده است.
اما در طرف مقابل تاتنهامی ها غولی به نام چلسی کنته قرار داشت، تیم بی نظیر چلسی این فصل رو خیلی خوب شروع نکرد و همه از عدم نتیجه گیری سیستم کنته در جزیره میگفتند. اما رفته رفته به یکی از بهترین تیم های اروپا تبدیل شدند و باعثشدن طرفدارای این تیم حسرت حضور تیمشان در چمپیونز لیگ امسال رو بخورند.
بازی چشم نواز، دیسیپلین تیمی و ثبات مهم ترین ویژگی های این تیم است. کنته از تیمی که توسط مورینیو به ویرانه تبدیل شده بود یک تیم رویایی ساخت، تیمی که تا سالیان سال میتواند در اوج قدرت باشد.
بهترین گلزن چلسی کاستا با ۱۸گل زده میباشد و بهترین گلزن تاتنهام هم هری کین با ۲۵ گل زده است.

در ۵ بازی اخیر دو تیم ۲ پیروزی برای چلسی، ۲ تساوی و ۱ پیروزی برای تاتنهام به دست آمده بود ر آخرین تقابل دو تیم را تاتنهام با ارائه یک بازی خوب و مستحکم، با نتیجه ۲-۰ با پیروزی به پایان رساند، اما امروز چلسی توانست با ارائه یک بازی فوق العاده قشنگ و خوب تاتنهام را با نتیجه ۲ _ ۴ ببرد و کونته در اولین حضورش در لیگ انگلیس خود را به یک جام دیگر برای شاد کردن هوادران و افزایش محبوبیت خود در بین هواداران کمک کند.

ارسال نظر