|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۴۰

جام حذفی انگلستان

امشب در مرحله یک چهارم نهایی fa cup لیگ انگلستان تیم های ارسنال و منچستر سیتی در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف یکدیگر میروند که این بازی برای هر دو تیم از این حیثکه تنها کور سوی امید آنها برای کسب یک جام قهرمانی است اهمیت دارد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امشب در مرحله یک چهارم نهایی fa cup لیگ انگلستان تیم های ارسنال و منچستر سیتی در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف یکدیگر میروند که این بازی برای هر دو تیم از این حیثکه تنها کور سوی امید آنها برای کسب یک جام قهرمانی است اهمیت دارد، به خصوص این را باید افزود که اگرونگرمیخواهد چجند سال دیگر هم در آرسنال بماند باید این جام را تصاحب کند که شاید دوباره نظرات هواداران، باشگاه و همینطور بازکنانی مانند الکسیس سانچز را برای ماندن در آرسنال جلب کند.

دو تیم بازی قبلی خود را در لیگ برتر برده اند اما حال روز آنها در جدول آنطور که باید و شاید مناسب نیست به خصوص آرسنال که از ابتدای فصل اوضاع چندان مناسبی نداشته و در حال حاظر با ۵۷ امتیاز در رده ۷ جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد و احتمال آنکه از سهمیه ی اروپا بهره مند شود بسیار کم است اما با این حالونگراز وضعیت بازیکنانش بسیار راضی است و در این خصوص بعد از بازی با میدلز برو گفت: " به نظرم متمرکز و متعهد بودیم، و به خوبی می‌شد دید که بازیکنان با اعتماد به نفس کامل بازی نمی‌کردند ولی واقعا به دنبال پیروزی بودند. "

اما سیتیزن ها که در حال حاضر با ۱۱ امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین، در رتبه چهارم جدول لیگ برتر قرار دارد؛ ضمن اینکه در رقابت های چمپیونزلیگ، در مرحله یک هشتم نهایی با شکست برابر موناکو، از دور رقابت ها کنار رفتند، هرچند گواردیولا تایید کرد که شیخ منصور، مالک باشگاه، انتظار بیشتری از تیمش داشت.

او به خبرنگاران گفت: " فکر نمی کنم آنها راضی باشند. انتظارات باشگاه تا جای ممکن بالاست و همه انتظار دارند که همه جام ها را ببریم اما ما نتوانستیم این کار را بکنیم. گر آنها راضی نباشند، کاملا درک می کنم. ما می توانستیم از نظر نتیجه و حتی از نظر نحوه بازی بهتر کار کنیم زیرا می خواستیم تا پایان فصل در کورس قهرمانی لیگ و چمپیونزلیگ باشیم.

علی رغم اینکه من از عملکردمان راضی هستم اما هنوز کافی نیست. مالکان باشگاه باید تصمیم بگیرند. آنها روسای من هستند. رئیس و مالک باشگاه باید تصمیم بگیرند که چه می خواهند.

اما اگر هر چند روز یک بار بخواهید این سوال را از من بپرسید، من با صداقت به شما جواب خواهم داد زیرا آدم صادقی هستم. اگر خوب بازی نکنیم، می گویم خوب نبودیم.

من فصل خوبی داشتم و خیلی راضی هستم. از بودن در اینجا خیلی راضی ام. من در تمام طول فصل، با همه فراز و نشیب ها راضی بودم. "

ترکیب دو تیم:

ارسال نظر