|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۵۱

دیشب بازی ال کلاسیکو به گونه ای به سود بارسا تمام شد که همه ی کسانی که این بازی را میدیدند، یک بازی فوق العاده هیجان انگیز و قشنگ را شاهد بودند، که این بازی با درخشش ستاره ی فرا زمینی بارسایی ها، مسی با نتیجه ۲ _ ۳ به سود بارسا تمام شد.

​​​​​​​​به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امشب در هفته ی ۳۳ لالیگای اسپانیا، در ۱۸۵ کشور دنیا، ۶۵۰ میلیون نفر بیننده ی تلویزیونی، ۲۰۰شبکه پخش و ۳۶ دوربین ۴k قرار بود برای یک دیدن یک با ی پرهیجان ال کلاسیکو در مسطیل سبز دست به کار شوند؛ بازی ای که کل دنیا رو به مدت یک ساعت و نیم پای تلوزیون ها میخکوب میکرد، مسابقه ای فراتر از یه بازی فوتبال ساده که ارزشش به اندازه ی تصاحب لالیگا ارزش داشت،
الکلاسیکو امسال یکی از مهیج ترین و حساس ترین بازی های بارسا و رئال در چند سال اخیر بود زیرا این بازی تاثیر زیادی در قهرمانی لالیگا داشت و میتوانست شانسی برای بارسایی ها باشد تا حداقل به یک کاپ نزدیکتر باشند.
رئالی ها با هفتاد و پنج امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار دارشتند و حتی اگر نتیجه بازی امشب مساوی هم میشد آنها همچنان شانس اصلی قهرمانی باقی میماندند.
مادریدی ها این فصل در تمام بازی هایشان گل زده بودند و امیدوار بودند تا امروز هم بتوانند هم بتوانند دفاع متزلزل این روز های بارسا را شکست دهند و دروازه تراشتگن رو باز کنند.
تیم زیدان این فصل هرچقدر عملکرد هجومی خوبی داشته بود، به خاطر سبک بازیشان به هان مقدار در دفاع ضعف داشتند، و آنها امشب باید بدون حضور پپه و واران شب سختی رو در کارهای دفاعی در مقابل مسی و سوارز میگذارندند؛ البته حضور بیل هم در حاله ای از ابهام قرار داشت.
این سومین الکلاسیکو زیدان به عنوان مربی بود که در دو بازی قبلی یه تساوی و یه پیروزی به دست آورده بود
در طرف دیگه ی بازی بارسای شاید بحران زده قرار گرفته بود، بعد از یه بازی سخت و نفس گیر و حذف مقابل یووه حالا باید در یک بازی حساس به مصاف رئال میرفتند، بارسایی ها دوست داشتند حداقل پس از حذف از لیگ قهرمانان، حالا دوگانه ی فصل پیششون را مجددا تکرار کند و رسیدن به قهرمانی لالیگا و دریافت یکی از این دو جام در گروی پیروزی مقابل رئال بود.
بارسای این فصل نشان داده بود، هیچ روند ثابتی نداشته و میتواند خلاف تمام پیش بینی هاعمل کند، همین بارسا توانسته بود در یک نیمه کار سویا رو تمام کند و همین تیم ممکن بود جلوی دپورتیوو به طرز عجیبی شکست بخورد. اما تیم انریکه هم تیمی بود که همیشه بعد از چند بازی بد و فاجعه آمیز یک انفجار را رقم میزد و همه ی چشم ها به این بود که آیا این انفجار در مقابل رئال صورت میگیرد یا نه!
این بازی ششمین و آخرین الکلاسیکو انریکه روی نیمکت بارسا بود، او در بازی های قبلی جلوی رئال دو شکست، دو پیروزی و یه تساوی در کارنامه اش داشت و خیلی علاقه داشت با یک خاطره ی خوب بارسا را ترک کند و برای هوادارن یک خاطرهی خوب بجای گذارد.
این بازی ۱۷۴چهارمین الکلاسیکوی لالیگایی بود و در در ۱۷۳ بازی قبلی بارسا ۶۸ برد و رئال ۷۲ برد کسب کرده و ۳۳ بازی هم مساوی به پایان رسیده بود.
اما در نهایت این بازی به گونه ای به سود بارسا تمام شد که همه ی کسانی که این بازی را میدیدند، یک بازی فوق العاده هیجان انگیز و قشنگ را دیدند، که این بازی با درخشش ستاره ی فرا زمینی بارسایی هامسیبا نتیجه ۲ _ ۳ به سود بارسا تمام شد و رئالی ها با این حساب کار رئال به شدت دشوار شد، و تنها ۶ بازی برای رئال تا انتهای فصل باقی مانده و این تیم حالا به ۱۶ امتیاز برای قهرمانی نیاز دارد؛ ولی حریفانی دشوار چون والنسیا، سلتا و سویا در انتظار این تیم هستند.
رئالبه یک مساوی برابر بارسا نیاز داشت تا تقریبا خیال خود از بابت قهرمانی را راحت کرده و با روحیه ای مضاف به مصاف اتلتیکو در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برود ولی با شکست شب گذشته، زیدان باید یک ریکاوری روحی و ذهنی عظیم در تیم خود ایجاد کند تا رئال بتواند در دو جبهه، قافیه را به رقیبان خود نبازد.
رئال صدر جدول را نیز به دلیل برتری بارسا در بازی های رودررو از دست داد؛ هرچند که هنوز یک بازی عقب افتاده در پیش دارد.

ارسال نظر

پربیننده ترین