|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۷۹

امشب هفته ی۲۷ بوندسلیگای آلمان از جهتی مهم بود که در مهمترین بازی آن تکلیف قهرمان زود هنگام این فصل مشخص میگشت.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امشب هفته ی۲۷ بوندسلیگای آلمان از جهتی مهم بود که در مهمترین بازی آن تکلیف قهرمان زود هنگام این فصل مشخص میگشت،
در واقع امروز در حالی وولفسبورگ و بایرن به مصاف یکدیگر میرفتند که برد در این بازی برای بایرنی ها، به معنای رقم خوردن پنجمین قهرمانی متوالی برای آنها و همچنین فتح چهارمین لیگ برای سرمربی آنها یعنی کارلتو بود و باید افزود این قهرمانی به منزله هشتمین قهرمانی فیلیپ لام و برابری با مهمت شول، الیور کان و باستین شواین اشتایگر در تاریخ بایرن مونیخ نیز محسوب میشد.
بایرن مونیخ که در یکی از ضعیف ترین فرم های سال های اخیرش قرار دارد و روند بسیار ضعیفی را طی کرده است. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۳ شکست و ۲ تساوی به دست اورده اند و چندین بازی است که نتوانسته اند پیروز از میدان خارج شوند باید برای فراموش کردن نتایج ضعیف اخیر و مسجل کردن قهرمانی خود، برای کسب ۳ امتیاز به مصاف ولفسبورگ میرفت که همین اتفاق هم افتاد و بایرن با یک نتیجه ی شیرین و دلچسب توانستند وولفسبورگ را در هم کوبیده و شادی قهرمانی خود را جشن بگیرند.
این را باید افزود آمار خانگی ولفسبورگ مقابل بایرن بسیار ضعیف بود. و به طور کلی دو تیم ۴۶ بار در زمین ولفسبورگ به مصاف هم رفتند که سهم میزبان از پیروزی ها تنها ۴ بازی بوده، ۷ بازی با تساوی به پایان رسیده و ۳۵ بازی را بایرن مونیخ با کسب ۳ امتیاز این شهر را ترک کرده است. در ۵ بازی اخیر دو تیم نیز ۵ پیروزی برای بایرن به ثمر رسیده و باواریایی ها در ۳ تقابل اخیر موفق به کلین شیت شده اند.
حالا باید دید که همانطور آنچلوتی گفته بود: «این شایعات حقیقت ندارند. در بایرن هیچکس از من ناراضی نیست.
هرگز نشده بازیکنی نزد من بیاید و بگوید که خوشحال نیست. من هر روز با بازیکنانم صحبت می کنم و آنها موافق ایده های من هستند. این فلسفه و روش مربیگری من است و آن را تغییر نخواهم داد.
فکر می کنم خارج از باشگاه، دیدگاه ها متفاوت است. درون باشگاه همه از من حمایت می کنند و از اطمینان کامل مسئولان برخوردار هستم. اینجا هیچ مشکلی ندارم.» اینگونه است یا نه؟

ارسال نظر

پربیننده ترین