|
|
کدخبر: ۱۷۹۴۸۰

امروز در هفته ی ۲۹ لیگ برتر دو تیم استقلال و تراکتور در حالی باید به مصاف رقبای خود میرفتند که تراکتور در بازی قبلی خود توانسته بود در دیداری حساس از اشتباه کاپیتان استقلال استفاده کند و جایگاه خوبش را پس بگیرد اما دوباره این هفته با باخت بدی که در مقابل سپاهان داشت و با توجه به برد استقلال جایگاه خود را به سادگی از دست داد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، دیروز در هفته ی ۲۹ لیگ برتر دو تیم استقلال و تراکتور در حالی باید به مصاف رقبای خود میرفتند که تراکتور در بازی قبلی خود توانسته بود در دیداری حساس از اشتباه کاپیتان استقلال استفاده کند و جایگاه خوبیش را پس بگیرد اما دوباره این هفته با باخت بدی که در مقابل سپاهان داشت و با توجه به برد استقلال جایگاه خود را به سادگی از دست داد.
اما امروز علیرضا منصوریان که باید در این دو هفته تلاش میکرد تا دوباره جایگاه دوم را از آن خود کند، و تیمش در مشهد میهمان پدیده بود، باید حتما این بازی را میبرد و منتظر لغرش تراکتورسازی در اصفهان مقابل سپاهان میبود.
پدیده پس از پنج برد پیاپی، دو هفته بود که می باخت و دوباره به نیمه پایین جدول سقوط کرده بود
پدیده اگر می خواهد فصل را در رتبه ای در بالای جدول به پایان برساند باید در این بازی خانگی امتیاز بگیرد.
جالب اینکه پدیده و استقلال در لیگ برتر پنج بار باهم بازی داشتند که چهار بار مساوی شده است و استقلال بازی پنجم را برد. پدیده به دنبال اولین بردش مقابل استقلال بود.
در این بازی با اینکه استقلال با اشتباه سید رحمتی در ابتدای بازی عقب افتاد ولی با دو سوپر گل قوق العاده از جابر انصاری و امید نورافکن توانست خود را پیدا کند و جیاگاه دومی خود را پس بگیرد.
اما " دو تیم سپاهان و تراکتورسازی در شرایطی برابر هم قرار گرفته بودند که به شدت به کسب هر سه امتیاز این دیدار نیاز داشتند. تراکتورسازی برای از دست ندادن رتبه دوم و سپاهان برای رسیدن به رتبه چهارم و جالب اینکه تیم پیروز به خواسته خود رسید و تراکتورسازی هم با توجه به شکست پدیده مقابل استقلال جایگاه دومی خود را به این تیم داد. تیم سپاهان که در هفته های اخیر شرایط خوبی را سپری می کند در نیمه اول توانست مقابل تراکتورسازی که با محرومیت و مصدومیت های زیادی مواجه است، روی حرکت انفرادی زیبای مهرداد محمدی به گل پیروزی دست یابد و در نیمه دوم هم این شاگردان کرانچار بودند که در مجموع نمایش بهتری داشتند و موفق شدند در دقایق پایانی این بار روی یک ضربه پنالتی توسط فرید کریمی بهزادی به گل دوم دست یابند. البته شاگردان قلعه نویی در این دیدار موقعیت های خوبی برای گلزنی ایجاد کردند ولی نمایش بهتر دفاع سپاهان و به خصوص لی اولیویرا باعثشد تا طلایی پوشان با کسب یک پیروزی ارزشمند و با توجه به تساوی ذوب آهن در ورزشگاه آزادی، جای این تیم را در رتبه دوم بگیرند و تراکتورسازی هم با این شکست رتبه دومی خود را از دست داد تا همه چیز به روز پایانی بکشد.

ارسال نظر

پربیننده ترین