|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۸۴

هواداران موناکو غرق در سکوت در کشور خود به تماشای بازی پرداختند و هفته ای تلخ را برای خود متصور شدند و تمام چشم خود را به بازی برگشت تیمشان در ایتالیا امیدوار بودند، اما موناکویی ها نتوانستند از پس یووه بر آیند و بازی برگشت را با نتیجه ۱ _ ۲ واگذار کردند و در مجموع بازی های رفت و برگشت ۱ _ ۴ بازی را باختند و از گردونه مسابقات حذف شدند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، دیشب از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آرنا موناکو باید با یوونتوس میزبان در ایتالیا دیدار میکرد، این بازی که در دیدار رفت با برد یوتوس همراه بود، کمی از شاهکار بودن و پدیده شدن موناکو کاست، به طوریکه وقتی گل دوم را هیگوآین به تور دروازه ی آنها چسباند، هواداران موناکو غرق در سکوت در کشور خود به تماشای بازی پرداختند و هفته ای تلخ را برای خود متصور شدند و تمام چشم خود را به بازی برگشت تیمشان در ایتالیا امیدوار بودند، اما موناکویی ها نتوانستند از پس یووه بر آیند و بازی برگشت را با نتیجه ۱ _ ۲ واگذار کردند و در مجموع بازی های رفت و برگشت ۱ _ ۴ بازی را باختند و از گردونه مسابقات حذف شدند.

در پایان این بازی ام پایه، ستاره نوظهور موناکویی ها گفت: با سلاح هایمان پیش آمدیم و می خواستیم کار را برای رقیب سخت کنیم و جسته و گریخته موفق به این کار شدیم. این کافی نیست. اگر چه با سرهایی بالا از اینجا می رویم. گل من بی ارزش است. تنها برای کتاب هاست. از فصلی که در رقابت های اروپایی داشتیم حسرت های چندانی نداریم. در بازی برابر بهترین ها چیز هایی یاد گرفتیم، من چیز های یاد گرفتم و سال بعد حتی آماده تر خواهیم برگشت.
همچنین ژاردیم تیم خود را باعثافتخار فرانسه دانست و گفت: " در یک سو تیمی با کوهی از تجربه و در یک سو تیمی جوان و نوپا. بازیکنان ما تمام تلاششان را کردند. ما از این رقابت ها باسری بالا حذف می‌شویم.
خوشحالیم که در نیمه نهایی هستیم. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. امروز پس از بازی با نانس عالی بودیم و بازیکان بیشترین تلاششان را کردند. نمی‌توانستیم برای تساوی بازی کنیم.
با این نتیجه باعثمی‌شود با سری بالا از مسابقات کنار برویم. به خوبی نماینده فوتبال فرانسه بودیم. حالا باید تمرکزمان را روی لیگ بگذاریم. باید ریکاوری کنیم زیرا بازیکنان در تورین تلاش زیادی کردند. یوونتوس خیلی سخت گل می‌خورد و نیمه اول انگیزه ما کمی کور شد ولی امروز بازی خوبی انجام دادیم. "

ارسال نظر