|
|
کدخبر: ۱۷۹۷۶۱

مشب در یکی از بازی های حساس دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی جام باشگاه های آسیا، استقلال خوزستان در عربستان باید رو در روی الهلال عربستان قرار میگرفت.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امشب در یکی از بازی های حساس دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی جام باشگاه های آسیا، استقلال خوزستان در عربستان باید رو در روی الهلال عربستان قرار میگرفت و با توجه به نتیجه ی بازی رفت استقلال خوزستان، صعود نمیکرد مگر با برد با تفاضل دو گل، و با توجه به اینکه استقلال بازی سختی را هفته پیش باخته بود، این هفته هم به شدت کار سختی را در پیش داشت چرا که زمانیکه فن مارویک سرمربی تیم ملی عربستان اسامی نهایی بازیکنان را برای دیدار حساس برابر استرالیا اعلام کرد، در این بین حضور ۱۰ بازیکن الهلال در آن جالب توجه بود که به خودی خود این مسئله یک پدیده به شدت دشوار به نظر میرسید.

اما این در حالی بود که گفته میشد استقلال خوزستان در میان سه نماینده ی فوتبال ایران کمترین شانس را برای صعود دارد. آبی های خوزستانی که در دیدار رفت برابر الهلال نمایش خوبی داشتند و حتی می توانستند برنده زمین مسابقه را ترک کنند، در نهایت با شکست دو بر یک خانگی زمین مسابقه را ترک کردند تا شاگردان پورموسوی برابر قهرمان عربستان در دیدار برگشت نیاز به خلق شگفتی داشته باشند.

استقلال خوزستان در دیدار برگشت باید دو گل برابر الهلال به ثمر برساند و با بسته نگه داشتن دروازه ی خود، راهی مرحله ی بعد شود. هرچند با توجه به شرایط دو تیم رخ دادن این اتفاق نیاز به یک شگفتی دارد اما آبی های خوزستان در مرحله ی گروهی نیز با خلق یک شگفتی توانستند جواز حضور در مرحله ی یک هشتم نهایی را کسب کنند. استقلال خوزستان در دور گروهی توانست بالاتر از قهرمان امارات و نماینده عربستان راهی مرحله ی گروهی شود و حالا می تواند با خلق یک شگفتی دیگر، نماینده قدرتمند عربستان را حذف کند تا پایان، فصل سخت آبی های خوزستانی با یک صعود شیرین همراه باشد.

استقلال خوزستان که با خلق شگفتی در رقابت‌های آسیایی موفق شد به‌عنوان تیم دوم گروه B به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند هفته گذشته در عمان بازی رفت را مقابل تیم قدرتمند الهلال عربستان برگزار کرد که با وجود پیروزی یک نیمه‌ای، در پایان با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

بامداد روز چهارشنبه هم تمام اتفاقات دور رفت تکرار شد؛ بازیکنان با غیرت استقلال خوزستان که با دست خالی یک فصل را سپری کرده بودند تا نفس آخر برابر الهلال عربستان جنگیدند ولی دوباره ۲ بر یک شکست خوردند تا از لیگ قهرمانان آسیا وداع کنند.

ارسال نظر

پربیننده ترین