|
|
کدخبر: ۱۸۰۶۱۹

اگر حریفان مستنداتی ندارند، با آنها برخورد شود؛

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید وضعیت نکونام برای فصل آینده مشخص نیست.

کیانوش رحمتی مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در گفت و گو با "ورزش سه" درباره دیدار با راه آهن گفت: موقعیت های گل زیادی داشتیم و یک پنالتی از دست دادیم. در این 63 روز کاری که انجام دادیم، از لحاظ بدنی تیم را قوی کردیم. هر چه از دقایق بازی می گذشت، ما بهتر می شدیم و اشتیاق داشتیم بیشتر گلزنی کنیم. ما نیم نگاهی به نتایج دو شهر دیگر داشتیم. حدس ما برد خونه به خونه بود و دیدیم که برد و ما باید 4 گل بیشتر می زدیم و اگر این فشار نبود، می توانستیم 8 گل هم بزنیم.


مربی نساجی مازندران در ادامه درباره حواشی به وجود آمده، اضافه کرد: همیشه این حواشی میان تیم هایی که در حال صعود هستند، پیش می آید. ما در بازی هایی که باید امتیاز می گرفتیم، امتیاز گرفتیم. ما 4 گل به بادران زدیم و زدن 6 گل به راه آهن عادی است. تیم های دیگر نیز این کار را کردند. شهرداری تبریز و گل گهر سیرجان نیز به این تیم گل زدند. ما وقتی به بادران 4 گل زدیم، زدن 6 گل به راه آهن یک موضوع عادی است.


رحمتی در ادامه درباره ادامه حضور نکونام در نساجی تصریح کرد: ارتباط خوبی بین کادرفنی و مردم قائمشهر ایجاد شده است. خوش بین هستم و امیدوارم با تیم ادامه دهم اما همه چیز بستگی به نظر آقای نکونام دارد و ایشان تصمیمی می گیرد که به نفع همه است. ایشان پیشنهاد لیگ برتری دارند و بدون اغراق می گویم که این موضوع بازار گرمی نیست. آقای نکونام با مردم قائمشهر زندگی کردند و مطمئنا رابطه خوبی با همه عوامل دارند.


وی در ادامه با بیان اینکه از بررسی این دیدار استقبال می کند، خاطرنشان کرد: همه فوتبال می تواند مورد بررسی قرار بگیرد. چه داخل زمین و چه خارج از زمین. امیدوارم مسئولان مدارک داشته باشند و اگر مستنداتی ندارند، باید با آنها برخورد شود. 24 سال این تیم زحمت کشید و سال هایی نیز نزدیک به صعود بود و صعود ما در فصل جاری کاملا فنی و فوتبالی بود.


رحمتی در واکنش به این موضوع که برخی عقیده دارند که دیدار نساجی و نفت مسجد سلیمان و تساوی بدون گل این دو تیم مشکوک بوده، اضافه کرد: 24 سال در فوتبال هستم و از شما می خواهم فیلم آن بازی را ببینید. از آقای فکری بپرسید که هر دو تیم برای برد آمدند و ایشان می خواستند که برنده بازی باشند تا یک رکورد بزنند. از آقای فکری بپرسید و ما در آن بازی داشتیم می باختیم و شانس آوردیم والبته تساوی برای ما نتیجه خوبی بود. ما یقه تیم های بالا جدول را گرفتیم و اگر یقه آنها را نمی گرفتیم و به بادران 4 گل نمی زدیم، مس کرمان را 10 نفره و فجر را نمی بردیم، این حرف ها بیشتر بود.


او در پایان گفت: برای مردم شفاف سازی شود و حق همه هست که به حق خود برسند و ما نیز از این موضوع استقبال می کنیم.

ارسال نظر