|
|
کدخبر: ۱۸۱۴۴۱

دومین تمرین تیم فوتبال استقلال برای لیگ هجدهم برگزار شد.

به گزارش امیدنیوز : دومین تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده سازی در لیگ هجدهم امروز سه شنبه در شرایطی برگزار شد که سید حسین حسینی،جابر انصاری و اللهیار صیادمنش خود را به شفر معرفی کردند.

- رحمتی،حیدری،حسینی،تیموری،اسماعیلی،محمدی مهر،آقاخان،قائدی،انصاری،باقری،سهرابیان صیادمنش و چند بازیکن جوان در تمرین امروز حضور داشتند.

- محمد دانشگر در تمرین امروز هم حضور نداشت.

- پیش از شروع ترین بازیکنان در مورد بازی تیم ملی مقابل پرتغال صحبت می کردند.خسرو حیدری در جمع خبرنگاران از عملکرد ملی پوشان تقدیر کرد و اعتقاد داشت امید ابراهیمی یکی از بهترین های ایران در این دوره جام جهانی بود.

- سید حسین حسینی قبل از آغاز تمرین با بیژن طاهری صحبت کرد.

- نصرالله عبداللهی در تمرین امروز تیمش حضور داشت.

- هنگامی که بازیکنان مشغول کار کششی بودند بیژن طاهری از حیدری خواست تا این کار توسط او انجام و توسط بازیکنان تکرار شود.در این لحظه شفر به حیدری گفت:(Good morning)! در این لحظه حیدری با زبان انگلیسی از سرمربی تیمش تشکر کرد که این موضوع باعث خنده بازیکنان شد.

- نکته جالب تمرین امروز غیبت دوباره اعضای کادر پزشکی بود. مثل روز گذشته هیچکدام از اعضای کادر پزشکی استقلال در تمرین حضور نداشتند و کار تاکتیکی در غیاب پزشکان این تیم برگزار شد.

- گلرهای استقلال زیر نظر نامداری تمرین کردند که رحمتی برای دقایقی با حسینی صحبت کرد.

- هنگامی که بازیکنان مشغول کار تاکتیکی شدند کولی برخی کلمات را به بازیکنان به زبان فارسی منتقل می کرد.این تمرین در شرایطی برگزار شد که شفر زیر آفتاب نفس بازیکنان را گرفت.

تمرینات استقلال فعلا در تهران تا زمان هماهنگی اردو پیگیری می شود.

گزارش تمرین استقلال

گزارش تمرین استقلال

گزارش تمرین استقلال

ارسال نظر