|
|
کدخبر: ۱۸۱۴۸۹

کارشناس داوری کشورمان قضاوت شب گذشته علیرضا فغانی را خوب توصیف کرد.

به گزارش امیدنیوز ، حیدر سلیمانی کارشناس داوری کشورمان به تحلیلی از فضاوت شب گذشته علیرضا فغانی در دیدار برزیل و صربستان پرداخته که متن آن را در زیر مشاهده می‌کنید:

علیرضا فعانی در کل بازی حدود 40 تصمیم گرفت که 20 تصمیمش فقط در خصوص خطاهای دو تیم بود که نشان دهنده یک قضاوت خوب است. فغانی نسبت به بازی قبلی استارت کمتری زد، اما جاگیری وی در زمین بسیار عالی بود و موجب تصمیمات درست شد. فغانی از همان ابتدای بازی با اقتدار ظاهر شد و در دقایق ابتدایی جایی که مهاجم صربستانی روی مدافع برزیل خطا کرد، یک تذکر جدی به وی داد که در ادامه بازی بازیکنان دو تیم حواسشان را کاملا جمع کردند.

دقیقه 2، آفساید مهاجم برزیل از سوی منصوری به درستی اعلام شد.

دقیقه 4، مهاجم برزیل در حدود یک متر در آفساید بود که منصوری ادامه بازی داد که موجب خطر جدی روی دروازه صربستان شد، اما در ادامه با تأخیر زیاد اعلام آفساید کرد.

دقیقه 5، اعلام آفساید مهاجم صربستان از سوی رضا سخندان صحیح بود.

دقیقه 32، مدافع صربستان خطای جدی روی نیمار مهاجم برزیل کنار خط طولی انجام داد که از یک حمله جلوگیری کرد و فغانی به درستی به این بازیکن اخطار داد و بلافاصله به نیمکت فنی تیم صربستان که قصد مداخله در تصمیم داور داشتند، تذکر جدی داد. در ادامه به راحتی قضاوت کرد و نیمکت هیچ کدام از دو تیم قصد دخالت در بازی را به خود اجازه ندادند.

در کل قضاوت خوبی را تیم داوری شاهد بودیم، طوری که حتی بازیکنان کمتر وجود یک داور را در زمین حس کردند و همین امر موجب بازی زیبا شد.

ارسال نظر