|
|
کدخبر: ۱۸۱۶۱۴

با استعفای افتخاری و حاشیه‌هایی که پیرامون معاون باشگاه استقلال وجود دارد، وینفرد شفر مامور مذاکره با بازیکنان خارجی استقلال شد اما معلوم نیست چه کسی قرار است قراردادهای تمدید شده آن‌ها را امضا کند.

به گزارش امیدنیوز ، سیدرضا افتخاری که بامداد امروز برای مراسم تدفین خود به تهران بازگشته است، نتوانست مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد سرور جپارف و مامه تیام و جذب مارکوس نیومایر ادامه دهد. هم‌چنین پندار توفیقی پس از چالش‌هایی که در فضای مجازی برای او و مازیار ناظمی پیش آمد، فعلا نمی‌خواهد در این مذاکرات دخالت کند و ماجرای استعفای افتخاری بیش از پیش باعث شده تا معاون ورزشی باشگاه استقلال از این مذاکرات کنار بکشد.

با به حاشیه رفتن افتخاری و توفیقی، اکنون وینفرد شفر مامور مستقیم مذاکره برای تمدید قرارداد تیام و جپارف و هم‌چنین جذب نیومایر است. این در حالی است که اگر شفر هم بتواند با این 3 بازیکن خارجی به توافق برسد، مشخص نیست چه کسی قرار است پای این قراردادها را امضا کند و تکلیف قراردادهای جدید روی هوا می‌ماند.

همه این مشکلات در حالی است که سازمان لیگ استقلال را بازنده سوپرجام اعلام کرده و تیمی که فصل گذشته توانست به رده سوم برسد و به جمع 8 تیم برتر آسیا برسد، اکنون حال و روز خوبی ندارد.

ارسال نظر