|
|
کدخبر: ۱۸۲۱۱۴

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید هنوز نامه‌ای به باشگاه استقلال مبنی بر جریمه 700 هزار دلاری ارسال نشده است.

به گزارش امیدنیوز ،

پروپئیچ با قراردادی دو ساله در سال 94 به استقلال پیوست و در مدت زمان حضورش در جمع آبی‌های پایتخت، برای این تیم 5 گل به ثمر رساند. در فصل دوم این بازیکن مورد تایید منصوریان قرار نگرفت و با قرار گرفتن نام این بازیکن در لیست مازاد استقلال، او راهی کشورش شد. پس از آن پروپئیچ با شکایت به فیفا خواستار پرداخت مطالبات خود شد که به نظر می‌رسد فیفا به نفع این بازیکن رای داده و استقلال مجبور به پرداخت 364 هزار دلار است.

البته هنوز نامه‌ای نه به باشگاه استقلال و نه به فدراسیون فوتبال مبنی بر جریمه شدن استقلال در این پرونده فرستاده نشده است.

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال درباره جریمه این باشگاه در پرونده پروپئیچ اظهار کرد: فعلا نامه‌ای برای باشگاه نیامده است و باید نامه بیاید تا ما آن را پیگیری کنیم. البته ما می‌دانیم که باشگاه در این پرونده جریمه شده است.

وی ادامه داد: دوستانی که پیگیر کارهای باشگاه استقلال هستند، این پرونده را دنبال می‌کنند و در حال انجام کارهای آن هستیم تا هر چه زودتر این پرونده هم بسته شود. جریمه‌ای که باشگاه در پرونده پروپئیچ متمحل شده است، 364 هزار دلار است که وکلای باشگاه پیگیر آن هستند تا استقلال این پرونده را هم پشت سر بگذارد.

ارسال نظر