|
|
کدخبر: ۱۸۲۳۳۰

ستاره اسنوکر ایران معتقد است شانس بالایی برای فینالیست شدن در مسابقات حرفه ای های جهان داشته است.  

به گزارش "ورزش سه"، حسین وفایی که در سال های اخیر به عنوان تک ستاره اسنوکر ایران در رقابت های حرفه ای های جهان حاضر بوده و موفقیت های زیادی کسب کرده، اخیرا در رقابت های جهانی این رشته 2 برد با ارزش برابر "دیوید گیلبرت" نفر نوزدهم و "ریان دی" نفر پانزدهم رنکینگ حرفه ای ها کسب کرد.


البته وفایی برای تکمیل شگفتی سازی خود به مصاف "مارک سلبی" مرد شماره یک جهان رفت؛ اما در نهایت برابر این اعجوبه اسنوکر جهان موفق نبود.


اسنوکرباز ایرانی بعد از بازگشت از این رقابت ها به خبرنگار "ورزش سه" می گوید: «مسابقات را خیلی خوب شروع کردم و 2 برد به دست آوردم؛ اما می دانستم بازی سختی برابر مارک سلبی دارم. در واقع شرایط طوری بود که برنده این بازی به احتمال فراوان یکی از فینالیست ها بود. بازی خیلی نزدیکی بود و من هم بدشانسی آوردم و نتوانستم در این مسابقه پیروز شوم.»


وی همچنین درباره 2 بردی که برابر نفرات پانزدهم و نوزدهم جهان کسب کرد، عنوان می کند: «قبل از این به هر 2 نفر هم باخته بودم. به هر حال رنک آنها خیلی بالا بود و بازیکنان باتجربه ای بودند. من برای انتقام رفته بودم و خدا را شکر که دست پر بیرون آمدم. "دیوید گیلبرت" و "ریان دی" جزو نفرات شاخص اسنوکر در جهان هستند و بردن آنها کار راحتی نیست.»


حسین وفایی که مدتی با فدراسیون بیلیارد به مشکل برخورده بود، اخیرا بار دیگر رابطه نزدیکی با مسئولان فدراسیون پیدا کرده است: «با فدراسیون مشکلی ندارم. مدتی مشکلاتی داشتیم؛ اما در همه رشته ها وجود دارد. بزرگترین هدف من این است که هر روز موفق تر باشم. در ضمن یاد گرفتم که اصلا نباید از کسی انتظار داشته باشم.»


ستاره اسنوکر ایران در پایان می گوید: «من بارها درباره نداشتن اسپانسر صحبت کردم؛ اما هنوز در کشور خودم یک حامی ندارم. امیدوارم این مشکل هم حل شود.»

ارسال نظر