|
|
کدخبر: ۱۸۲۴۷۱

درهای ورزشگاه آزادی قبل از ظهر امروز به روی هوادران پرسپولیس باز شد و نکته جالب بازار سیاه بلیت فروشی در اطراف ورزشگاه است.

به گزارش امید نیوز ، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا امشب (سه‌شنبه) از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. با توجه به استقبال شدید هواداران پرسپولیس در فضای بیرونی ورزشگاه آزادی و خریداری شدن 9 هزار بلیت باقیمانده طبقه دوم در ساعت‌های اولیه صبح درهای ورزشگاه زودتر از موعد به روی تماشاگران باز شد.

* درهای ورزشگاه از ساعت 11 صبح به روی هوادران باز شد و به دلیل ازدحام زیاد هوادران در صف‌های طولانی پشت گیت‌های ورودی وارد ورزشگاه می‌شوند.

* بلیتی برای فروش در ورزشگاه آزادی باقی نمانده بود و این موضوع باعث شد بسیاری از تماشاگران اطراف ورزشگاه سرگردان و دنبال بلیت باشند. در این بین بازار سیاه بلیت فروشی هم در اطراف ورزشگاه آزادی وجود دارد و 300 یا 400 هزار تومان به تماشاگرانی که به دنبال بلیت هستند، پیشنهاد می‌شود. این در حالی است که در چند روز پیش بلیت بازی پرسپولیس و السد در فضای مجازی به مبلغ‌های نجومی 4 و 5 میلیون تومان هم رسیده بود.

حاشیه دیدار پرسپولیس - السد قطر| ادامه سریال بازار سیاه بلیت فروشی این بار در ورزشگاه آزادی

ارسال نظر