|
|
کدخبر: ۱۸۲۵۲۸

سرمربی اتلتیکو مادرید امیدوار است ال کلاسیکو به نحوی پیش رود که همه بتوانند از تماشایش لذت ببرند.

به‌ گزارش امید نیوز  ‌و ‌به نقل از آس، اتلتیکو مادرید شنبه شب در هفته‌ دهم لالیگا توانست با دو گل رئال سوسیداد را شکست دهد و به طور موقت به صدر جدول رده‌بندی صعود کند. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت‌: به چنین پیروزی‌هایی در همه بازی‌ها نیاز داریم تا بتوانیم با حریفان خود رقابت کنیم. برابر دورتموند هم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اما نتیجه‌ بدی کسب کردیم. امروز توانستیم جواب بگیریم. تغییر کمی در ترکیب ایجاد کردیم چون بازیکنان در این سیستم به خوبی جواب می دادند.

سرمربی اتلتیکو مادرید افزود: این بازی یکی از نمایش‌های خوب ما بود که توانستیم انسجام خود را نشان دهیم و بیش از دیگر دیدارهایمان در این فصل کنترل بازی را در اختیار داشتیم. بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشتیم و بزرگی این گروه را نشان دادیم. مهم‌تر از همه این است که بازی به بازی پیش برویم. اکنون هیجان زده و آرام هستیم.

سرمربی آرژانتینی در ادامه به دیگو کاستا اشاره کرد و گفت‌: او تلاش می‌کند که دوباره بتواند دروازه‌ حریفان را باز کند. او فوق‌العاده‌ است و برای تیم از همه جهت اهمیت دارد. اگر مانند دیشب ظاهر شود به زودی به گل خواهد رسید. او در مسیر گلزنی قرار دارد.

سیمئونه در مورد صدرنشینی موقت تیمش پیش از ال کلاسیکو اظهار کرد: برای من بازی‌مان مهم بود. صدرنشینی‌مان به خودمان بستگی نخواهد داشت. امروز دیدار مهمی پیش رو داریم. دو تیم فوق‌العاده‌ برابر هم قرار خواهند گرفت. امیدوارم بازی به نحوی پیش رود که همه بتوانیم از تماشایش لذت ببریم.

ارسال نظر