|
|
کدخبر: ۱۸۲۵۹۴

ستاره برزیلی در گفتگو با خبرگزاری ژاپن تایمز مدعی شد حریف ایرانی در فینال آسیا تیمی قدرتمند است اما آنها باور دارند کاشیما می تواند قهرمان آسیا شود.

 در فاصله دو روز تا بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا ژآپن تایمز در گزارشی به بررسی آخرین شرایط اردوی کاشیما پرداخت و گفتگوی کوتاهی با ستاره برزیلی و سرشناس گوزن های آنتلرز پرداخت.


ژاپن تایمز با اشاره به این که سرجینهو با به ثمررساندن چهارمین گل متوالی در چهار بازی آسیایی برای کاشیما از او به عنوان فرشته نجات آنتلرزها در ورزشگاه سوون نام برد چون باگل این برزیلی بازی برگشت با تساوی 3-3 به پایان رسید تا کاشیما در مجموع دو بازی نیمه نهایی با نتیجه 6-5 راهی اولین فینال آسیایی خود شود.


این خبرگزاری معروف ژاپن در ادامه از قول سرجینهو نوشت:« ما به آن چه باور داریم، می رسیم. در مقابل سوون سامسونگ می دانستیم می توانیم به هدفی که داریم، برسیم. الان در فینال حضور داریم و با وجود این که کاملا مطمئنیم پرسپولیس ایران تیم قدرتمند و خطرناکی است اما چون باور داریم کاشیما می تواند قهرمان آسیا شود برای رسیدن به جام وارد زمین می شویم تا گام بلند برای قهرمانی را در خانه برداریم».


ژاپن تایمز با اشاره به این که خرید قرضی آنتلرز از سانتوس برزیل طی چهار بازی این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شده است از او به عنوان امید اصلی برای فتح دروازه پرسپولیس یاد کرد و مدعی شد این برزیلی گران قیمت در صدد ثبت رکوردی جدید در معتبرترین تورنمنت باشگاهی آسیا است.

ارسال نظر