|
|
کدخبر: ۱۸۳۸۵۳

اگر پول مهاجم سیه‌چرده استقلال تا چند روز آینده پرداخت نشود، بدون شک او هم می‌تواند از بند فسخ یک‌جانبه قرارداد استفاده کند.

در حالی که خواهر شیخ دیاباته اعلام کرد هیچ پولی از طرف استقلال به حساب برادرش واریز نشده، مقامات باشگاه استقلال برای توجیه این مسئله از عبارات و کلماتی تکراری استفاده می‌کنند و مدعی‌اند که شیخ بدون هیچ مشکلی به ایران برمی‌گردد. به این عبارات نگاهی بیندازید تا یادتان بیاید چقدر آشنا هستند.

* فردا پول می‌دهیم.

* تعطیلات اروپایی‌ها با تعطیلات ما متفاوت است.

* شیخ دیاباته و خواهرش هیچ صفحه‌ای در فضای مجازی ندارند و...

عین این جملات را هنگام قهر آندره‌آ استراماچونی خواندیم و یادمان نرفته که مدیران باشگاه استقلال چطور قاطعانه تأکید می‌کردند که هیچ مشکلی در مورد مرد ایتالیایی وجود ندارد و او برمی‌گردد، اما برنگشت. همین مسئله باعث نگرانی هواداران استقلال شده، چون بیم آن را دارند که مبادا دیاباته هم به سرنوشت استرا دچار شود. اگر پول مهاجم سیه‌چرده استقلال تا چند روز آینده پرداخت نشود، بدون شک او هم می‌تواند از بند فسخ یک‌جانبه قرارداد استفاده کند و آن وقت استقلالی‌ها می‌مانند و همان حرف‌های آشنایی که در مورد صفحه نداشتن استراماچونی و همسرش، تعطیلات متفاوت در ایران و اروپا و... از مدیران باشگاه استقلال شنیدند و البته تاوانش را هم دیدند!

 

ارسال نظر