|
|
کدخبر: ۲۹۸۲

واکنش باشگاه پرسپولیس به ناراحتی سایپا:

حسین قدوسی با انتقاد از نامه باشگاه سایپا می گوید پرسپولیس بی‌احترامی به این باشگاه نکرده است.

به گزارشامیدنیوز، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به نامه باشگاه سایپا، اظهار کرد: ضمن احترامی که به مدیران باشگاه سایپا قائل هستیم، باید چند نکته را بگویم. اولا هیچ بی احترامی در نامه باشگاه پرسپولیس شورای تامین استان البرز وجود نداشته است. این که گفته‌اند نامه پرسپولیس وهن آمیز بوده حرف نادرستی است و پیگیری دارد. مسئولان پرسپولیس چه بی‌احترامی به مردم کرج کرده‌اند؟

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس فقط با ارسال نامه‌ای نگرانی خود را از برگزاری این بازی در ورزشگاه " انقلاب " اعلام کرده و دو موضوع را به عنوان دلایل نگرانی خود مطرح کرده است. یکی فاصله کم تهران تا کرج و دیگری هم ظرفیت محدود ورزشگاه انقلاب کرج است که باعثمی‌شود تعداد زیادی از هواداران خود را به این ورزشگاه برسانند، اما باید پرسید کجای این نامه وهن آمیز است؟ چرا مسئولان باشگاه سایپا با نامه خود می‌خواهند مدیران پرسپولیس را رو در روی مردم کرج قرار دهند؟ چرا فرافکنی می‌کنند؟

قدوسی گفت: من باید مسئولان باشگاه سایپا را به اتفاق مهمی که فصل گذشته رخ داد رجوع دهم. سال گذشته قرار بود بازی تیم‌های پرسپولیس و گهر در هفته‌ سوم لیگ در ورزشگاه تختی تهران برگزار شود. من به درخواست مدیرعامل باشگاه شخصا نامه‌ای به شورای تامین استان نوشتم و در آن توضیح دادم که گهر برای اولین بار است به لیگ اول صعود کرده و علاوه بر این که طرفداران زیادی در تهران دارد، بخش دیگری از هواداران این تیم هم از استان لرستان به تهران می‌آیند. در آن سو پرسپولیس بازیکنان جدید زیادی گرفته و هواداران این تیم دوست دارند بازیکنان جدید خود را ببینند. پیش‌بینی ما این است که این بازی بیشتر از ۳۰ هزار نفر تماشاگر خواهد داشت و بنابراین ورزشگاه تختی ظرفیت پذیرایی این تعداد هوادار را ندارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: همه دیدند که برای این بازی ۷۰ هزار نفر به ورزشگاه آمدند. حال باید این سوال را پرسید که اگر ما نگرانی خود را به شورای تامین اعلام نمی کردیم چه اتفاقاتی ممکن بود بیفتد. در واقع پرسپولیس با آن نامه جلوی یک فاجعه بزرگ را گرفت. آیا کسی آمد بگوید دست شما درد نکند! همه به سراغ این رفتند که آیا گل گهر سالم بود یا نه.

قدوسی گفت: باید به مدیران محترم سایپا بگوییم که میزبانی حق شماست و پرسپولیس بحثی در آن ندارد. ان‌شاءالله فردا با نظارت مسئولان و نهادهای ذیربط مشکلی به وجود نمی‌آید و میزبانی شما به گونه‌ای می‌شود که بازی‌های بعدی پرسپولیس و استقلال با سایپا هم در همین ورزشگاه برگزار شود. باز هم می گوییم که پرسپولیس به قانون تمکین می‌کند و هیچ توهین و بی‌احترامی در کار نبوده است.

وی تاکید کرد: با افتاخار در کرج بازی می‌کنیم. زمانی که دوستان در حال تنظیم بیانیه و نامه بودند پرسپولیس در کرج بود و تمرین می‌کرد. هواداران پرسپولیس در کرج بی‌شمار و برای ما قابل احترام هستند. حتی آنهایی که هوادار پرسپولیس نیستند و فردا به ورزشگاه می‌آیند برای ما قابل احترام هستند. ضمن اینکه ما این نامه را به شورای تامین استان البز داده‌ایم و اصلا ارتباطی با باشگاه سایپا ندارد.

ارسال نظر