|
|
کدخبر: ۳۴۱۸۷

بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان هم می خواستم با او حرف بزنم اما نشد. دلیل دلخوری و ناراحتی ام را نمی گویم اما امیدوارم این دلخوری تا نیم فصل برطرف شود.»

به گزارشامید،هت تریک کریم انصاری فرد مقابل استقلال خوزستان، بار دیگر این مهاجم ۲۳ ساله را به صدر جدول گلزنان رساند. درست مثل دو فصل پیش که او آقای گل لیگ شد حالا همبهترین گلزن مسابقات است. البته در کنار شهباززاده و پریرا. کریم انصاری فرد درباره بازی مقابل استقلال خوزستان و پیروزی ۴ - یک تراکتورسازی می گوید: «بازی خیلی سختی بود. به خصوص اینکه در زمین حرفی برگزار می شد. ما برای ادامه حضور در جمع تیمهای بالای جدول به این برد نیاز داشتیم. همین موضوع باعثشد تا با استرس وارد زمین شویم. اگر نتیجه نمی گرفتیم از صدر جدول فاصله می گرفتیم و این اتفاق بدی برای تراکتورسازی بود. اگر ۳ امتیاز را نمی گرفتیم تا رتبه پنجم و ششم پایین می رفتیم. استقلال خوزستان هم تیم بدی نبود. آنها پیش از این روبروی استقلال و تیمهای بزرگ دیگر عرض اندام کرده و امتیاز گرفته بودند.روبروی ما هم خوب بازی کردند اما خدا را شکر تلاش دسته جمعی ما نتیجه داد و توانستیمتیمی را شکست بدهیم که استقلال را برده بود.»
برای کریم انصاری فرد، این بازیویژگی دیگری داشت. هت تریک و بازیگت به صدر جدول گلزن های لیگ. برای اوکه حالا در تراکتورسازی احیا شده، این اتفاق، اتفاق جالبی می تواند باشد. هر چند که انصاری فرد علاقه ای ندارد تا این هت تریک فقط به نام او ثبت شود. برای همین است که می گوید: «بعد از بازی به یکی از بچه ها گفتم این هت تریک من نتیجه دوندگی بی امان بازیکنان ما در گرمای اهواز بود.بازیکنی نیستم که همه چیز را برای خودم بخواهم. به همین خاطر هم می گویم این هت تریک، نباید فقط به اسم من ثبت شود. بچه های ما از جمله هافبک ها و مدافعان، از جان مایه گذاشتند. دوندگی آنها را در هوای گرم اهواز که می دیدم انرژی می گرفتم. همه بازیکنان ما با جان و دل بازی کردند و این هت تریک باید به اسم همه تراکتوری ها نوشته شود. همه بازیکنانی که در زمین زحمت کشیدند و سنگ تمام گذاشتند»
بازگشت علی کریمی به زمین فوتبال، حال و هوای دیگری به حملات تراکتورسازی داد. او که آمد، تراکتورسازی دو گل به ثمر رساند تا نتیجه بازی بشود ۴ - یک. کریم انصاری فرد، دوست صمیمی کریمی و به قول معروف رفیق فابریک او در این باره می گوید: «قبل از اینکه علی آقا وارد زمین شود دو - یک جلو بودیم اما وقتی آمدبازی از این رو به آن رو شد. البته محمد ابراهیمی و فرشید طالبی هم که به زمین امدند عالی کار کردند. در مورد علی آقای کریمی فقط باید بگویم ماشالله. کسی نمی تواند منکر فوتبال او شود. همیشه گفته ام که علی آقا، ستاره بزرگ این فوتبال است. او هنوز هم یک نعمت بزرگ است برای هر تیمی که در آن بازی می کند. پارسال و در پرسپولیس هم گفته که او اگر در زمین ندود و فقط بایستد هم بزرگترین نعمت است.من هم با علی آقا در تیم ملی و پرسپولیس همبازی بودم و حالا هم افتخار دارم که در تراکتورسازی کنار او بازی می کنم.ما خصوصیات اخلاقی و بازی همدیگر را می دانیمو به خوبی یکدیگر را درک می کنیم»
کریم انصاری فرد و آقای گلی. اینپیش بینی، بعد از هت تریک کریم مقابل استقلال خوزستان انجام شد. آیا او تمرکزش را گذاشته روی آقای گلی لیگ. کریم اینگونه جواب این سوال را می دهد: «نمی دانم می گویید صحبتم کلیشه ای است یا نه اما باور کنید تمام تمرکزم را گذاشته ام روی اینکه تراکتورسازی قهرمان لیگ شود. نه تنها من بلکه همه بازیکنان تیم، فکرشان این است که این فصل اولین قهرمانی تراکتورسازی را رقم بزنیم.نه آقای گلی می خواهم و نه بازی، فقط قهرمانی تراکتورسازی مد نظرم است.اگر همین الان بگویند یک دقیقه هم بازی نکن اما تراکتورسازی قهرمان می شود قبول می کنم. این وسط هواداران پرشور تراکتورسازی هم می توانند ما را در کسب این عنوان یاری کنند.آنها به اهواز هم آمدند تا ما را حمایت کنند. امیدوارم مقابل استقلال تهران هم ما را تنها دنگذارند تا با تکیه بر حمایتشان، ۳ امتیاز را کسب کنیم»
حرف پایانی را خود کریم می زند. بی آن که ما سوال کنیم: «واقعیتش از مدیرعامل تراکتورسازی، آقای زینی زاده خیلی دلخورم. بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان هم می خواستم با او حرف بزنم اما نشد. دلیل دلخوری و ناراحتی ام را نمی گویم اما امیدوارم این دلخوری تا نیم فصل برطرف شود.»

ارسال نظر