|
|
کدخبر: ۶۰۴۹۶

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل گسترش فولاد تبریز بدترین بازی عمرم را انجام دادم.

به گزارشامیدبه نقل از سایت باشگاه استقلال،آرش برهانیدر خصوص بازی با گسترش‌فولاد و عملکرد خود صحبت کرد:

*بازی با گسترش‌فولاد را چه طور دیدید؟

من فکر می‌کنم ما در نیمه‌ دوم به نسبت نیمه اول بهتر بازی کردیم، اما در کل نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم. با این حال من خیلی امیدوار هستم و مطمئنم که تیم ما در ادامه بازی‌ها با اضافه شدن مصدومانش می‌تواند خیلی بهتر از این نتیجه بگیرد.

*عملکرد خودتان در این بازی را چه طور ارزیابی می‌کنید؟

می‌توانم بگویم بدترین بازی عمرم را انجام دادم. خیلی انگیزه داشتم و از نظر بدنی هم خیلی آماده بودم، اما نتوانستم خوب بازی کنم و همین‌جا از کادرفنی، ‌ بچه‌های تیم و همه هواداران بابت این مسئله عذرخواهی می‌کنم و مطمئن باشید این بازی‌ام را جبران می‌کنم.

*دلیل اصلی اینکه نتوانستید انتظارات را برآورده کنید چه بود؟

احساس می‌کنم شرایط روحی خوبی نداشتم و همین مسئله مزید بر علت شد. دقیقه ۶۶،۶۵ دو موقعیت نصیبم شد که آن را از دست دادم و همین مسئله باعثشد در ادامه کار نتوانم خوب باشم.

*چرا از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار نداشتید؟

نمی‌دانم، ‌ اما خودم باید مسئله را حل کنم. به نظرم این نقطه‌ضعفم است که خیلی زود روحیه‌ام را از دست می‌دهم و خودم باید به خودم کمک کنم تا این مشکلم حل شود.

*کمتر کسی اینقدر رک و واضح از نقطه‌ضعف‌های خود حرف می‌زند. چرا آرش برهانی اینگونه صحبت می‌کند؟

اولاً که مردم ما فوتبال را خوب می‌فهمند و همه دیدند که من برابر گسترش خوب نبودم، خودم هم وقتی از عملکردم راضی نبودم باید حرف راست را بزنم. به نظرم عملکرد من در بازی با گسترش ‌فولاد جای دفاع نداشت و به همین دلیل باید با مردم صادق باشم.

*۹۹گل زدید و مانده یک گل برای صدتایی شدن. کی گل صدم را می‌زنید؟

الان به صد گل یا بیشتر فکر نمی‌کنم. الان فکر و ذهن من معطوف بازی مثمر‌ثمر است و اینکه بتوانم در استقلال مفید باشم. امیدوارم در بازی با سپاهان همین اتفاق صورت بگیرد.

*چه پیش‌بینی از این دیدار دارید؟

سپاهان یک تیم خوب و بزرگ است و با این شرایط ما باید با آمادگی بیشتر به مصاف این تیم برویم. امیدوارم بتوانیم با ارائه یک بازی خوب و حساب‌شده از سد این تیم بگذریم و خود را به صدر نزدیک کنیم.

*فکر می‌کنید استقلال بتواند به صدر برسد؟

من فکر نمی‌کنم، مطمئن هستم که به قهرمانی می‌رسیم. تا ۶،۵ هفته دیگر می‌توانیم با فاصله‌ای بیشتر در صدر قرار بگیریم تا ثابت کنیم استقلال همیشه شانس اول قهرمانی است.

*استقبال هواداران در بازی با گسترش‌فولاد خوب نبود. چه صحبتی با طرفداران استقلال دارید؟

من شنیدم بلیت‌‌ها را گران کردند و از این اتفاق خیلی ناراحت شدم. باید شرایط بهتری مهیا شود تا هواداران ما به استادیوم بیایند.

وقتی اینقدر بلیت‌ها گران می‌شود من حق را به هواداران می‌دهم، ‌ اما با این حال از آنها خواهش می‌کنم استقلال را تنها نگذارند. از همان تعداد تماشاگری که در بازی با گسترش‌فولاد به استادیوم آمدند تشکر می‌کنم و امیدوارم بعد از این هواداران بیشتری به استادیوم بیایند. امیدوارم اگر بلیت ورزشگاه را گران‌تر می‌کنیم امکانات رفاهی بیشتری را هم در اختیار طرفداران فوتبال قرار دهیم تا انگیزه‌ای برای حضور در استادیوم داشته باشند. ما امروز به حمایت هواداران‌مان نیاز داریم و مطمئنا حضور بیشتر آنها در استادیوم باعثمی‌شود ما بتوانیم عملکرد بهتری را هم از خود به نمایش بگذاریم.

ارسال نظر