|
|
کدخبر: ۶۶۱۵۲

بازیکن تیم استقلال گفت: بازی مقابل آرژانتین می‌تواند افتخار بزرگی برای بازیکنان تیم‌‌ملی ما باشد.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، علیرضا نیکبخت واحدی‌ در خصوص گروه‌بندی تیم‌‌ملی ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۴ به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: ‌در رقابت‌های جام‌جهانی گروه آسانی وجود ندارد و بر همین اساس ایران هم مثل همه تیم‌ها در گروه سختی قرار گرفته است. امیدوارم شرایطی برای تیم‌‌ملی فراهم شود که ایران بهترین نتایج را در این رقابت‌ها بگیرد.

بازیکن استقلال در خصوص همگروهی ایران با آرژانتین گفت: آرژانتین تیم بزرگی است، ‌ اما ما در جام‌جهانی هیچ بازی آسانی نداریم و باید از همین الان برنامه‌ریزی خوبی برای این مسابقات داشته باشیم. با این حال من اعتقاد دارم بازی مقابل تیم‌‌ملی آرژانتین می‌تواند افتخار بزرگی برای بازیکنان تیم‌‌ملی ما باشد. امیدوارم ترکیب تیم‌‌ ملی را در بازی‌های جام‌جهانی بیشتر بازیکنان استقلال تشکیل دهند.

نیکبختبا اشاره به دیدار روز سه‌شنبه استقلال و کاسپین قزوین در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، گفت: جام‌حذفی جام شگفتی‌ها است و به همین دلیل به هیچ‌وجه نمی‌توانیم این دیدار را دست کم بگیریم. انگیزه تیم‌های دیگر همیشه برابر استقلال صدبرابر می‌شود به خاطر همین ما بدون آنکه کاسپین را دست‌کم بگیریم به مصاف حریف خود می‌رویم تا با گذشتن از این تیم، به دور بعد صعود کنیم.

وی با بیان اینکه شرایطش مطلوب است خاطرنشان کرد: خوشبختانه در شرایط خیلی خوبی قرار دارم و مشکلی برای بازی کردن ندارم. امیدوارم با صلاحدید کادرفنی بتوانم بیشتر برای استقلال به میدان بروم.

ارسال نظر