|
|
کدخبر: ۸۶

بازیکن فصل گذشته سپاهان گفت که به استقلال آمده تا به اهداف بزرگش برسد.

احمد جمشیدیان که امروز در دفتر فتح‌الله زاده حاضر شده بود پس از پیوستن به تیم استقلال اظهار داشت: شب آخری که قرار بود فردای آن با باشگاه تراکتورسازی قرارداد ببندم با استقلالی‌ها صحبتی داشتیم. به همین خاطر از زینی‌زاده، مدیرعامل تراکتورسازی ۲۴ ساعت وقت گرفتم تا با استقلال مذاکره کنم و او هم گفت چون بازیکن آزاد هستم حق این کار را دارم. وی افزود: پس از آن مذاکراتی را با مسئولان باشگاه استقلال انجام دادم و در نهایت به این تیم پیوستم. قسمت این بود که آبی‌پوش شوم.

بازیکن فصل گذشته سپاهان در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار است چکش به موقع پاس شود، گفت: شرایطی که من به استقلال آمدم با وقتی که می‌خواستم به تراکتورسازی بروم، متفاوت است و مشکلات برای همه هم وجود دارد. اگر چک من پاس نشود برای سایر بازیکنان نیز این اتفاق می‌افتد. مهم این است که برای تیم مشکلی ایجاد نشود. مشکل یکی، دو بازیکن را می‌توان حل کرد.

جمشیدیان در پاسخ به این سوال که چه زمانی تمریناتش را آغاز می‌کند، گفت: در اولین فرصت که تمرینات آغاز شود و بازیکنان جمع شوند در مراحل آماده سازی حضور پیدا می‌کنم شاید از فردا یا پس‌فردا در تمرینات حاضر شوم. قرار است آقای ماجدی به ما خبر بدهد که چه زمانی در تمرینات حضور یابیم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است در استقلال موفق شود، گفت: از خیلی چیزها گذشتم و به استقلال آمدم و اهداف بزرگی هم دارم. تمام اهداف من هم در زمین فوتبال محقق می‌شود.

ارسال نظر