|
|
کدخبر: ۹۸۲۱۴

باشگاه میلان به طور رسمی کلارنس سیدروف را به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا، میلان در فصل جاری رقابت‌های سری A نتایج ضعیفی کسب کرد و این هفته‌ با شکست چهار بر سه از تیم ساسولو در رده یازدهم جدول رده‌بندی قرار گرفت تا این باشگاه تصمیم به قطع همکاری با ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی خود کند.

باشگاه میلان سرانجام کلارنس سیدورف، بازیکن سابق خود برای هدایت این تیم به توافق رسید و از این به بعد این هافبک هلندی روی نیمکت مربیگری میلان خواهد نشست.

سیدورف تاکنون سابقه مربیگری نداشته است و در سال ۲۰۰۲ پس از سال‌ها حضور در تیممیلانبه بوتافوگو برزیل پیوست.

قرارداد کلارنس سیدورف باباشگاهمیلان دو ساله است و قرار است او تا سال ۲۰۱۶ هدایت روسونری را بر عهده داشته باشد.


سیدورف پس از معرفی به عنوان سرمربی جدید میلان گفت: اخراج آلگری در انتخاب من به عنوان سرمربی میلان تاثیرگذار بود. آدریانو گالیانی روز دوشنبه با من تماس گرفت و ما هم خیلی زود به توافق رسیدیم. در واقع نمی توانستم پس از ۱۰ سال حضور در میلان به پیشنهاد مربیگری این تیم جواب رد بدهم. فردا به میلان سفر خواهم کرد تا در کنفرانس خبری باشگاه حضور داشته باشم.

سیدورف در ادامه گفت: من چالش‌ها و موقعیت‌های جدید را در زندگی ورزشی ام دوست دارم. مربیگری‌ در میلان چالش‌ دیگری در زندگی ورزشی‌ من خواهد بود. تصمیمم برای حضور در تیم میلان به عنوان سرمربی تصمیم ساده‌ای نبود، اما فکر می‌کنم که تصمیم خوبی گرفتم‌. وقتی به فرزندانم گفتم که قرار است برای مربیگری به میلان بازگردم آنها همگی ساکت بودند و مخالفتی با حضور من در میلان نکردند.

هافبک هلندی سابق میلان درباره سیستمش در این تیم، گفت: هنوز نمی‌دانم از چه سیستمی در تیم میلان استفاده خواهم کرد. من با هفت تن از بازیکنان فعلی تیم میلان هم بازی بودم و این می‌تواند به من کمک کند. از این که این فرصت به من رسید تا بتوانم در باشگاه محبوبم کار کنم خیلی خوشحال هستم و امیدوارم میلان را از این وضعیت بحران خارج کنم.

ارسال نظر