|
|
کدخبر: ۱۶۷۴۲۶

در حال بروزرسانی / سیدنظام الدین موسوی:

رئیس مرکز علمی و کاربردی فارس، با تشریح چگونگی شکل گیری دانشکده فارس، تحت نظر دانشگاه جامع علمی، کاربردی گفت: دانشکده رسانه فارس، متعلق به جبهه متعهد انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری فارس، سیدنظام الدین موسوی مدیرعاملخبرگزاری فارس، و رئیس مرکز علمی، کاربردی فارس، در مراسم افتتاحیه دانشکده رسانه فارس، با بیان اینکه مراسم افتتاح دانشکده فارس در زمانی مابین میلاد حضرت زهرا(س) و امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) صورت گرفت، گفت: دانشکده فارس، سنگری جدید در حوزه علم آموزی و دانش اندوزی است.

وی افزود: دانشکده فارس، فقط متعلق بهخبرگزاری فارسنیست بلکه متعلق به جبهه متعهد و متخصص انقلاب اسلامی است.

موسوی با تشریح چگونگی شکل گیری دانشکده فارس، تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مؤسسه فرهنگی مطبوعاتیخبرگزاری فارس، با سابقه بیش از ۱۰ سال فعالیت مثمرثمری در حوزه اطلاع رسانی داشته و با عنایت حضرت حق و تلاش و مجاهدت همکاران بنده و مسئولان قبلی این خبرگزاری به جایگاه والایی رسیده است به طوریکه در حال حاضرخبرگزاری فارس، جزء رسانه های معتبر کشور است و در سطح منطقه و جهان مخاطبان بسیاری دارد.

وی افزود:خبرگزاری فارس، در منطقه و جهان مرجع خبری در زمینه تحولات ایران و منطقه به شمار می رود و به لحاظ شاخص های حرفه ای خبرگزاری اول کشور و بر اساس آمار جزء ۸۰ سایت خبری پرمخاطب دنیا است که چنین جایگاهی سرمایه ای برای نظام به شمار می رود.

مدیرعاملخبرگزاری فارس، با بیان اینکهخبرگزاری فارس، متعلق به جریان خاصی نیست اظهار داشت: این خبرگزاری متعلق به نظام است و به هیچ جریان و شخص خاصی تعلق ندارد.

وی با اشاره به ضرورت شکل گیری دانشکده رسانه ای فارس، عنوان کرد: با توجه به گسترش فضای رسانه ای، بحثکادرسازی و ایجاد پایگاه علم آموزی در کنار مجموعه خبری فارس، اهمیت داشت.

رئیس مرکز علمی کاربردی فارس، افزود: اکثر کارمندانخبرگزاری فارس، در سالیان متمادی فعالیت این خبرگزاری در حوزه ارتباطات فعال بودند البته به جز مسائل آکادمیک و تحصیلات مرتبط، تجربه های خوبی در این زمینه داشتند ولی هم برای تأمین نیازهایخبرگزاری فارسو هم رسانه های کشور ضرورت کادرسازی احساس شد.

موسوی ادامه داد: به منظور کادرسازی برای رسانه فارس در مقطعی باشگاه توانا راه اندازی شد که آقای زندی متولی آن بود و کار ارزشمندی را به همراه مدیریت قبلیخبرگزاری فارس، انجام دادند که روح جدیدی به این مجموعه پیوند داده شد.

ادامه دارد…

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار