|
|
کدخبر: ۱۸۱۷۸۰

مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما گفت:شرایط ویژه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کنونی فرصت ویژه ای است که از چهل سالگی انقلاب برای امیدافزایی و نشان دادن اقتدار و مظلومیت جمهوری اسلامی به تمام دنیا استفاده کنیم.

به گزارش ایرنا محمد حسین رنجبران روز دوشنبه در نشست هماهنگی رسانه ای برنامه های بزرگداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی،افزود: استفاده از ظرفیت دستگاه های مختلف برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و رقم زدن برنامه ای متفاوت و ویژه لازم است و در این مسیر یک آرشیو غنی از سوی دستگاه ها بسیار کمک کننده خواهد بود.
رنجبران گفت: این بزرگداشت فرصت مناسبی برای نشان دادن پیشرفت های جمهوری اسلامی و مقایسه نقطه آغازین انقلاب با وضعیت کنونی و فعالیت های ارزنده دولت های مختلف فارغ از تفکرات، جناح بندی ها و نوع نگاه های سیاسی و به طور کلی عملکرد انقلاب است.
مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما افزود: یک آرشیو غنی می تواند در این مسیر به ما بسیار کمک کند که بسیاری از دستگاه ها پیش بینی چنین آرشیوی را داشتند و امید به پیش بینی مابقی دستگاه ها نیز هست.
رنجبران گفت:به کمک این آرشیو می توانیم عکس و اسناد مکتوب را جمع آوری کرده و در اختیار همدیگر قرار دهیم و با هم افزایی صدا و سیما در قالب برنامه های تلویزیونی مختلف نشان دهیم.
وی با اشاره به استقبال صدا و سیما از مشاوره دستگاه های مختلف در عرصه فنی یا آرشیو گفت: به جهت هم افزایی بیشتر امروز پایگاه اطلاع رسانی 40 سالگی انقلاب به آدرس 40salegi.irib.ir رونمایی شد.
به گفته رنجبران، با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور صدا و سیما حاضر است تمام اطلاعاتی که ارگان های مختلف قصد اطلاع رسانی آنها را دارند در این پایگاه نشر دهد تا پایه کاملی برای هم افزایی در حوزه های مختلف تصویری و مکتوب باشد.
در این نشست که با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های مختلف اجرایی و نیروهای مسلح برگزار شد، حاضران به ارائه پیشنهادات خود درخصوص انعکاس رسانه ای فعالیت ها پرداختند.
تبیین دستاوردهای انقلاب به زبان روز برای جوانان، توجه به جنبه ها و توفیقات ملی در نشان دادن فعالیت ها فارغ از فعالیت های تبلیغاتی انحصاری چه از سوی رسانه ها و چه وزارتخانه ها، ارائه دستاوردها به جهت افتخارآفرینی نه صرفا جهت پاسخ به یاوه گویی های دشمنان،دعوت از مردم در گفت و گوهای ویژه خبری به جای مسئولان و تلویزیون را در اختیار مردم قرار دادن از جمله پیشنهادات طرح شده توسط مدیران روابط عمومی در این نشست بود.
استفاده از بستری باورپذیر برای بیان دستاوردها با ایجاد فضای نشاط اجتماعی، تاکید بر دستاوردهای نوآورانه و متمایز و نهادهایی که با انقلاب متولد شده اند از دیگر پیشنهادات مطرح شده از سوی مدیران روابط عمومی ارگان های مختلف بود.
فراهنگ**3009** 1701

ارسال نظر

پربیننده ترین