|
|
کدخبر: ۱۰۱۲۶۳

در دیدار دو تیم راه ساری و زمزم اصفهان یکی از هواداران مشتی به صورت داور زد که باعثنیمه تمام ماندن بازی شد.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، دیدار دو تیم راه ساری و زمزم اصفهان در چارچوب هفته هفدهملیگ برترفوتسال عصر امروز از ساعت ۱۵ در سالن سیدرسول حسینی شهر ساری آغاز شد و در حالی که ۶ دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود به علت حضور یکی از تماشاگران در زمین و مشتی که او به داور مسابقه زد این دیدار نیمه تمام باقی ماند.

حسین افضلی،سرمربیتیم فوتسال زمزم در این باره به فارس گفت: در حالی که توپ و میدان در اختیار تیم ما بود و با نتیجه ۳ بر یک هم پیش بودیم اما ورود یکی از هواداران به داخل زمین و درگیری که بین او و داور به وجود آمد باعثشد تا داور بازی را نیمه تمام اعلام کند.

وی ادامه داد: من صحنه را ندیدم اما سایر افراد می‌گفتند که آن هوادار مشتی به صورت و یا گردن داور زده که این امر باعثشد داور بازی را نیمه تمام اعلام کند. همچنین برخی هواداران هم در ورزشگاه به داور فحاشی می‌کردند و این موضوع زمانی که انی اتفاق افتاد افزایش یافت. البته این هواداران تماشاگرنما بودند و شرایط خوبی را در سالن به وجود نیاورده بودند.

سرمربی زمزم خاطرنشان کرد: سالن بسیار شلوغ بود و هواداران زیادی هم در سالن حضور داشتند. به علت اینکه پس از مسابقه جشنی قرار بود در سالن برگزار شود بازی را یک ساعت هم زودتر آغاز کردند. همین مسئله باعثشده بود تا هواداران زیادی در سالن حاضر شوند.

به گزارش فارس، این اتفاق در حالی رخ داده که در این فصل بارها شاهد حواشی مختلف در این رشته بوده‌ایم. از کمیته فوتسال انتظار می‌رود رسیدگی جدی‌تری به این مسائل داشته باشد نه اینکه فقط در حد حرف با مسائل برخورد کند.

ارسال نظر