|
|
کدخبر: ۱۰۱۲۶۴

بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: «سعید مظفری زاده در دربی به پرسپولیسی‌ها لطف داشت و در آخرین قضاوت خود، پرسپولیسی بودن خود را نشان داد.»

به گزارشامیدبه نقل از جام نیوز، محمود فکری درباره تساوی تیم‌هایفوتبالپرسپولیس واستقلالاظهار داشت: «دربی بازی پربرخوردی بود. به خاطر دوندگی بالای بازیکنان و برخوردهای فیزیکی، دو تیم نتوانستند کارهای تاکتیکی را پیاده کنند و فرصتی روی دروازه حریف خلق کنند.»

وی افزود: «شاید به خاطر همین دوندگی و خراب کردن بازی تیم حریف، باعثشد تا مسابقه قشنگ نباشد و موقعیتی به دست نیاید. البته داور هم می‌توانست در یکی، دو صحنه بازیکنان پرسپولیس را اخراج کند. به نظرم سعید مظفری زاده به پرسپولیس لطف داشت و در آخرین قضاوتش، پرسپولیسی بودن خود را نشان داد!»

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: «مظفری‌زاده می‌توانست پیام صادقیان و رضا حقیقی را از زمین اخراج کند. اگر این اتفاق رخ می‌داد، قطعا جریان بازی هم عوض می‌شد و نتیجه چیزی غیر از تساوی رقم می‌خورد.»

فکری همچنین درباره انتقادهایی که به استقلال به خاطر بازی بسته شده است، گفت: «البته پرسپولیس هم آنقدرها باز بازی نکرد. اینطور نبود که پرسپولیس به آب و آتش بزند. خط دفاع پرسپولیس هم عقب بود. از نظر من استقلال آنقدرها هم که می‌گویند بسته بازی نکرد. هرچند آنها طبق شرایط جدول، نیاز آنچنانی به برد نداشتند ولی به هر حال هیچ تیمی از پیروزی بدش نمی‌آید.»

ارسال نظر