|
|
کدخبر: ۱۰۵۱۸۲

سید جلال حسینی در اکثر بازی‌های پرسپولیس وظایف دفاعی خود را به نحو احسن انجام می‌دهد و نیم‌نگاهی هم به امور تهاجمی دارد.

به گزارشامیدبه نقل از جام نیوز، سید جلال درباره مشکلات مالیپرسپولیسهم حرف‌های جالبی می‌زند: «واقعا من نمی‌دانم چه مشکلی با پرسپولیس دارند که به تیم ما پول نمی‌دهند؟! چطور می‌شود یک تیم ‌۴۰ میلیارد هزینه کند اما به پرسپولیس ۵ میلیارد هم ندهند؟! من نمی‌گویم بازیکنان ما تا حالا پولی نگرفته‌اند، اتفاقا قبل از داربی پول گرفتیم ولی حرف من کلی است.»

مدافعپرسپولیس در ادامه گفت: «الان ‌۲۴ بازی از لیگ گذشته و بسیاری از بازیکنان ما ۵۰ درصد از مبلغ کل قراردادشان را هم دریافت‌ نکرده‌اند و این خیلی بد است در‌حالی‌ که حداقل ۳،۴ تیم صنعتی اصلا چنین مشکلاتی ندارند و درواقع فشار مالی روی بازیکنانشان نیست.»

حسینی می گوید همچنان برای قهرمانی امیدوار است: «بازی‌های باقی مانده پرسپولیس حداقل روی کاغذ ساده‌تر از استقلال به نظر می‌رسد ولی ما دیگر حق نداریم امتیاز از دست بدهیم. من مطمئن هستم استقلال در ‌۷ بازی آخرش امتیازات زیادی از دست می‌دهد چون بازی‌های سختی در پیش دارد. اگر ما تمام بازی‌های باقی مانده را ببریم صددرصد قهرمان خواهیم شد.» ‌

ارسال نظر