|
|
کدخبر: ۱۴۵۷۹۰

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: به طور قطع مردم نا امید نباشند ما با آمادگی کامل در برابر تیم الجزیره به میدان رفته و با کسب هر سه امتیاز بازی به صعود امیدوار می شویم.

مهرداد اولادی، بازیکن تیم فوتبال استقلال درخصوص مصاحبه نکردن بازیکنان تیمش بهخبرنگاران ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: به طور قطع هر کسی به یک نحوی تشخیص می دهد و رفتار کند و بازیکنان استقلال تشخیص داده اند که مصاحبه نکنند و وقتی من دیدم که شما استاده اید به احترام شما و مردم درمصاحبه شرکت کردم.

وی پس درخصوص بازی با الجزیره افزود: به طور حتم تیمما با آمادگی فراوانی مقابل تیم الجزیره به میدان می رود وبا کسب هر سه امتیاز از زمین خارج می شود.

اولادی با اشاره به تمرینات تیمش تصریح کرد: ما تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته ایم و امیدواریم که در بازی سوم با برد از زمین خارج شویم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد: درست است مردم ناامید شده اند اما باید عنوان کنم هنوز چهار بازی دیگر باقی مانده است و با کسب امتیازات کامل در این بازی می توانیم به صعود از گروهمان امیدوار شویم واین نکته یادآور می شوم که مردم نگران نباشند پرقدرت به میدان می رویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوار با حمایت یا دوازدهم که همان هواداران پرشور تیم هستند بتوانیم با کسب امتیازات کامل از چهار بازی حکم صعود از مرحله گروهی را کسب کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر