|
|
کدخبر: ۱۴۵۷۹۵

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: مردم نا امید نباشند زیرا ما با آمادگی کامل در برابر الجزیره به میدان رفته و با کسب هر سه امتیاز بازی به صعود امیدوار می شویم.

مهرداد اولادی، بازیکن تیم فوتبال استقلال درخصوص مصاحبه نکردن بازیکنان تیمش بهخبرنگاران ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: به طور قطع هر کسی به یک نحوی تشخیص می دهد و رفتار می کند و بازیکنان استقلال تشخیص داده اند که مصاحبه نکنند و وقتی من دیدم که شما ایستاده اید به احترام شما و مردم درمصاحبه شرکت کردم.

وی سپس درخصوص بازی با الجزیره افزود: به طور حتم تیم ما با آمادگی فراوانی مقابل تیم الجزیره به میدان می رود و با کسب هر سه امتیاز از زمین خارج می شود.

اولادی با اشاره به تمرینات تیمش تصریح کرد: ما تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته ایم و امیدواریم که در بازی سوم با برد از زمین خارج شویم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد: درست است مردم ناامید شده اند اما باید عنوان کنم هنوز چهار بازی دیگر باقی مانده است و با کسب امتیازات کامل در این بازی می توانیم به صعود از گروه مان امیدوار شویم و این را نکته یادآور می شوم که مردم نگران نباشند زیرا پرقدرت به میدان می رویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوار با حمایت یار دوازدهم که همان هواداران پرشور تیم هستند بتوانیم با کسب امتیازات کامل از چهار بازی حکم صعود از مرحله گروهی را کسب کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر