|
|
کدخبر: ۱۴۶۸۸۶

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: الجزیره تیم خوبی است و ما برای کسب ۳ امتیاز بازی مقابل این تیم قرار میگیریم.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانقلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با الجزیره گفت: ابتدا ایام فاطمیه را تسلیت عرض کرده و به دلاور مردان کشتی کشورمان به خاطر موفقیت در جام جهانی تبریک می گویم.

وی در مورد بازی فردا با الجزیره تصریح کرد: الجزیره تیم خوبی است که هم در جام باشگاه ها و هم لیگ خودشان بازی های خوبی انجام داده است و با برنامه بازی می کند. این چهار بازی برای ما حکم فینال را دارد، ما حداقل باید سه امتیاز را باید از این بازی ها بگیریم من به بچه ها گفتم که فکر کنیم بازی های جام باشگاه ها از فردا شروع می شود، فکر نکنید که دو بازی قبل را باختید.

وی در خصوص مصدومیت خسرو حیدری و هاشم بیک زاده گفت: خیلی بهتر شده اند و می توانند به ما کمک کنند.

وی در مورد تیمش گفت: شما اگر دو بازی قبل ما را نگاه کرده باشید متوجه می شوید ما با وقت اضافه ۱۹۰ دقیقه بازی کردیم ساختار دفاعی ما خیلی خوب بوده است بر خلاف بازی ملوان.

قلعه نویی در مورد خط دفاعی استقلال این گونه گفت: ساختار سازمانی ما خوب بوده است.

وی در مورد صحبت های پیشکسوتان و کارشناسان در مورد تیم استقلال گفت: کارشناسان می نشینند و تیم را آنالیز می کنند بعضی ها با حکم قضاوت می کنند ولی من باید بگویم که در این دو بازی در حد استقلال نبودیم و باید حداقل چهار امتیاز می گرفتیم من تا جایی که می توانم به بازیکنان تشر بزنم می زنم و آنجایی که باید تشویق کنم این کار را انجام می دهم ما هم کم شانس بودیم و هم بد شانس.
کم شانس به خاطر اینکه موقعیت گل کمتری پیش آمد و بد شانس به خاطر اینکه دو موقعیت گل پیش آمد و نتوانستیم تبدیل به گل کنیم.

وی در مورد چهار بازیکن خود گفت: که چهار بازیکن تیم ما در حد و اندازه خودشان نیستند.

قلعه نویی در خصوص مصدومان تیم گفت: ما با برگشتن و خوب شدن مصدومان می توانیم شرایط خوبی را بدست بیاوریم، من سی و دو سال است که در فوتبال هستم و دوازده سال است که مربی گری می کنم هیچ وقت این شرایط را ندیدم.

وی در ادامه با اشاره به باشگاه های خارجی عنوان کرد: زمانی که در این باشگاه ها نتیجه ای حاصل نمی شود باشگاه را تحت فشار قرار نمی دهند ولی در ایران خیلی تیم را تحت فشار قرار می دهند.

قلعه نویی گفت: من خودم را مسئول نتیجه نگرفتن تیم می دانم بچه ها تمام کارهایی که گفتم انجام می دهند کم کاری نداشتند و اگر کم کاری بوده از جانب من بوده است.

وی در مورد انتقاد پیشکسوتان گفت: که هر کسی باید نظر خودش را بدهد و اگر کسی مغرضانه صحبت می کند این موضوع برای من اهمیتی ندارد، ما انتقادهای سازنده را قبول داریم توجهی به این صحبت های مغرضانه ندارم.

پیشکسوت یعنی کسی است که به تیم کمک کند و صدمه ای به تیم وارد نکند بالاخره ما همه جمع شدیم که به تیم استقلال کمک کنیم.

وی در خصوص مصدومیت سیاوش اکبرپور گفت: وی فردا جزو لیست ۱۸ نفره نیست، ما دو سه بازیکن خوب داریم که جایگزین می کنیم.

ما پیشکسوتان را دوست داریم همه ی ما متعهد هستیم که فردا یک بازی خوب ارائه دهیم تا بتوانیم به شرایط خودمان برگردیم، مشکلات هم جزئی از فوتبال است، باید بگویم کلمه پیشکسوت برای بعضی ها معنی نشده است، کسی که شش ماه در یک تیم بوده است اسمش را پیشکسوت نمی توان گذاشت.

وی در خصوص تقارن بازی فردا با چهارشنبه سوری خاطر نشان کرد: از هواداران می خواهم رعایت کنند و کاری نکنند که به ضرر استقلال تمام شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر