|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۸۱

انتخاب دبیر فدراسیون به سال ۹۳ کشیده شد؛

علیرضا صیاد به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو جانشین غلامحسن ذوالقدری شد.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛بعد از مدت ها فدراسیون تکواندو سرپرست دبیری را تغییر داد.

بعد از برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون تکواندو و پیروزی مجدد سیدمحمد پولادگر در ۱۱ دی ماه امسال، اعضای مجمع انتخاب دبیر و سایر اعضای فدراسیون را به پولادگر واگذار کردند تا در مدت یک ماه این نفرات مشخص شوند،.

غلامحسن ذوالقدری دبیر سابق فدراسیون تکواندو نیز باتوجه به بازنشستگی در سمت سرپرست دبیری فدراسیون تا مشخص شدن دبیر جدید باقی ماند.

با اینکه پولادگر صراحتا در رقابت های جام باشگاه های آسیا اعلام کرده بود که تا روز نهم اسفند دبیر فدراسیون مشخص خواهد شد اما انتخاب دبیر به پروسه زمانی طولانی مدتی تبدیل شد که تا روزهای پایانی سال ادامه یافت.

رییس فدراسیون تکواندو پیش از این حقوق پایین پست دبیری را برای قبول نکردن گزینه هایش اعلام کرده بود در حالی که با گذشت زمان وسواس برای انتخاب این سمت در فدراسیون تکواندو به اوج خود رسید.

البته مسائل مالی در فدراسیون های دیگر هم نقش دارد و تکواندو از سایر فدراسیون ها مجزا نیست.

حالا اما به فاصله تنها ۳ روز مانده به پایان سال کاری ۹۲، علیرضا صیاد که رییس اسبق کمیته امور استان های فدراسیون تکواندو در سال ۸۴ تا ۸۵ بوده به عنوان سرپرست دبیری معرفی شده است.

مشخص نیست صیاد با کدام سابقه در تکواندو برای پست دبیری فدراسیون تعیین شده در حالی که هستند نفراتی که از لحاظ تحصیلات و سوابق در تکواندو کارنامه بهتر و موفقی داشته اند.

کلیدی ترین پست در فدراسیون در حالی به صیاد سپرده شده که می شد از نفراتی استفاده کرد که علاوه بر تحصیلات آکادمیک در این رشته هم سابقه خوبی داشته باشند.

با اینکه بیش از دو ماه و نیم از زمان انتخابات فدراسیون تکواندو می گذرد هنوز هم تکلیف دبیری فدراسیون مشخص نیست و صیاد باید منتظر تاییدیه وزارت ورزش باشد.

در واقع انتخاب قطعی دبیر فدراسیون تکواندو به سال ۹۳ کشیده شده و تنها جای سررستان تغییر کرده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر