|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۴۸

مدیر تیم های ملی موی تای:

محمد پاشایی گفت: با توجه به قابلیت های موی تای کاران ایران پتانسیل و شرایط کسب موفقیت و رسیدن به مدال در رقابت های جهانی مالزی را داریم.

محمد پاشایی مدیر تیم های ملی موی تای در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: ملی پوشان موی تای بیش از این درجام ریاست جمهوری کیش، مسابقات جهانی ازبکستان رقابت های جهانی سن پترزبورگ و بازی های هنرهای رزمی کره توانایی و قدرت خود را به نمایش گذاشته اند و ثابت کرده اند که قابلیت مبارزه با رقبای سطح اول دنیا را دارند.

وی ادامه داد: تیم ملی موی تای در مسابقات جهانی مالزی حریفی قدرتمند برای سایر رقبا محسوب می شود ملی پوشان با قدرت کامل و به جهت دفاع از حیثیت و قدرت موی تای ایران مبارزه خواهد کرد.

پاشایی تصریح کرد: اردوی تیم ملی بزرگسالان به جهت حضور در رقابت های جهانی مالزی اردوهای مناسب و مثمر ثمری را برگزار کرده است. انجمن درصدد است تا زمان اعزام تیم ملی به مالزی، بازیکنان را به لحاظ جسمانی و حتی به شرایط ایده ال برساند. اردوی تیم ملی جوانان موی تای نیز تا پایان سال جاری بر پا می شود.

مدیر تیم های ملی افزود: موی تای کاران ملی پوش از فیلترهای مختلف عبور کرده اند و علاوه بر انتخاب ورزشکاران بدتر از مسابقات انتخابی، تعدادی هم پس از گذراندن تست آمادگی جسمانی و قابلیت های فیزیکی از بین ۱۰۰ نفر زیر نظر کاتوزیان به اردوی تیم ملی دعوت شدند. مسئولان تیم ملی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا بهترین و آماده ترین نفرات را به رقابت های جهانی مالزی اعزام کند.

پاشایی در خصوص کادر فنی و استفاده از تجارب و مربیان مطرح کشور تصریح کرد: علاوه بر فعالیت کادر فنی ما مربیان استان های فعال که تجارب مناسبی دارند را هم دعوت کرده ایم که در اردوی تیم ملی حضور یابند و به تمرینات تیم ملی نظارت داشته باشند و در مجموع یک تعامل سازنده بین کادر فنی تیم ملی ومربیان سراسر کشور ایجاد نموده ایم.

وی افزود: در مراحل بعدی اردو برای آشنایی ورزشکاران با شرایط آب و هوایی مالزی قصد داریم که یک اردوی تمرینی در یکی از شهرهای جنوبی کشور برگزار کنیم تا موی تای کاران از هر لحاظ آماده شوند.

مدیر تیم های ملی موی تای ادامه داد: به عنوان مدیر تیم های ملی از حمایت و پشتیبانی محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی و جواد نصیری رئیس انجمن موی تای تشکر وقدردانی می کنم.

مسئولان فدراسیون همیشه و در هر شرایطی موی تای و تیم های ملی را پشتیبانی کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از مسئولان وزارت ورزش توقع حمایت و توجه داریم و می خواهیم که این رشته مدال آور و افتخار آفرین توجه بیشتری کنند.

گفتنی است؛ مسابقات جهانی موی تای اواسط اردیبهشت ۹۳ در ۲ دوره سنی جوانان و بزرگسالان در جزیره لنکاوی مالزی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر