|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۸۲

پس از شکست برابر چلسی

خبرگزاری تسنیم: سرمربی ایتالیایی قهرمان فصل گذشته ترکیه اعتراف کرد که تیمش نمایش بسیار ضعیفی در جدال با چلسی ارائه کرده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال گالاتاسرای شب گذشته در چارچوب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اسمفوردبریج شهر لندن با نتیجه ۲ بر صفر برابر میزبان خود چلسی تن به شکست داد تا در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر یک برابر نماینده انگلیس شکست خورده و از گردونه رقابت ها حذف شود.

نماینده ترکیه علاوه بر کسب نتیجه ای ضعیف، یک بازی ناامید کننده را هم به نمایش گذاشت که این موضوع نارضایتی شدید سرمربی ایتالیایی این تیم را به همراه داشت. حتی دیدیه دروگبا مهاجم ساحل عاجی گالاتاسرای که خیلی از هواداران این تیم امید داشتند در شب بازگشت به خانه تیم قدیمی اش کار خاصی انجام دهد نتوانست برای کمک به شاگردان روبرتو مانچینی انجام دهد.

روبرتو مانچینی در کنفرانس خبری پس از بازی، ضمن اعتراف به برتری چلسی و استحقاق آن برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی گفت: افتضاح بازی کردیم. عملکردمان واقعاً بد بود. چلسی تیم برتر میدان بود و موقعیت هایی که داشت را به گل تبدیل کرد. تنها با یک شوت به دروازه نمی شود بازی را برد. باید چندین قدم دیگر برداریم تا تیم مان را ارتقا دهیم.

وی افزود: گل زودهنگام چلسی کار را برای ما بسیار سخت کرد اما این چیزی را در مورد این حقیقت که ما بد بازی کردیم عوض نمی کند. لیاقت کسب هیچ چیز را نداشتیم و چلسی به مراتب بهتر بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر