|
|
کدخبر: ۱۵۵۹۹۰

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران گفت: به هیچ وجه افشای قراردادها کار درستی نبوده و در این مورد حرفی برای گفتن ندارم. چی باید بگم فوتبال ما همین است.

قاضی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص افشای قرارداد بازیکنان تیم پرسپولیس بهخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: درواقع من چیزی برای گفتن ندارم واقعاً از این فوتبال چیزی به ما نرسیده است همیشه پرسپولیس و استقلال حاشیه های فراوانی دارند ولی امیدوارم که این حاشیه ها کمتر شده تا تیمها بتوانند موفقیت لازم را کسب کنند.

وی در ادامه افزود: دراین فوتبال آنقدربه میلیاردی فکر می کنند به اصل قضیه یعنی پرداختی بازیکنان توجهی نخواهد شد.

قاضی تصریح کرد: من از شما خواهش می کنم دیگر به این خبر ها نپردازید چرا پولها را نمی دهنداما این که قرارداد ها افشاء شود کار درست و پسندیده ای نیست وبه هیچ وجه درست نبود، می توانستند بعد از اتمام لیگ که حسابرسی انجام شود و به قراردادها پرداخت شود.

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سوال که " شما قبول می کنید بعضی از قرارداد ها شفاف نیست؟ " گفت: من می گویم آخر شفاف باید چه جوری باشد وقتی پولی نمی دهند چرا صحبت از میلیاردی ها به میان می آید.

وی درخصوص بازی روز جمعه با تراکتورسازی عنوان کرد: البته بازی بسیارسختی داریم و اعلام می کنم قهرمانی در دست خودماست و اگر تلاش کنیم می توانیم دراین بازی با برد لیگ را به اتمام برسانیم.

قاضی ادامه داد: البته باید اتفاقات دیگر هم رخ دهد تا ما قهرمان شویم. تراکتور تیم خوبی است گرچه انگیزه ای برای بازی ندارد ولی سه امتیاز را در زمین بازی تعیین می کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با برد مقابل تراکتورو رقم خوردن حواثدیگر بازیها به نفع استقلال شاهد قهرمانی استقلال باشیم و دل هواداران را شاد کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر